J. Biliūno gatvės 18 namo gyventojams siūlo tiesti naują vamzdyną

Pirmadienio rytą redakcija gavo dar vieną Marijonos Fergizienės laišką, kuriame anykštėnė kaltina UAB Anykščių komunalinis ūkis.

„J. Biliūno 18 daugiabutyje bendro naudojimo patalpose per didelė temperatūra, rūsyje neįzoliuoti vamzdynai,  o namo prižiūrėtojas nesiima priemonių šiems klausimams išspręsti. 2014 m. kreipiausi į Valstybinę energetikos inspekciją, kuri vykdo šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų veiklos kontrolę.

Jie suorganizavo Anykščių komunalinio ūkio, „Anykščių šilumos“ ir J.Biliūno g. 18 gyventojų susirinkimą. Susirinkimas vyko komunaliniame ūkyje, atvyko V. Vaičiulis su komanda, namo gyventojus atstovavau aš. Svečių iš Energetikos inspekcijos ir Vartotojų teisių institucijų  buvo penki.

Susirinkimo tikslas buvo aptarti, kaip pertvarkyti J. Biliūno 16,18,20,22 šildymo sistemas. Patarimas buvo vienas – nutiesti naują vamzdyną išilgai namo, pritvirtinant vamzdžius prie rūsio lubų” …

Marijona Fergizienė

5 Komentarai

  1. M.Fergizienė

    Kol kas už šildymą gyventojai, kurie gauna kompensacijas moka tik 10 % šildymo kainos. Kuo daugiau namas sunaudoja šiluminės energijos,, tuo didesnę kompensaciją moka valstybė, tuo geriau šilumos tiekėjams. Kas gali paneigti, kad ateis tokia diena, kai už šildymą reikės mokėti 20. 30 %, tada varguoliams bus bėda., todėl pradedame rūpintis, kad šildymo sistema būtų sutvarkyta. Kaip valstybė uždarė vamzdžius, kuriais teršiama gamta, taip vyriausybė gali nutraukti mokėti kompensacijas, jei namo šildymo vamzdynai be izoliacijos tam, kad daugiau sunaudotų šilumos.

  2. Kadangi butai privatizuoti, o gyventojai dauguma pensininkų, tai kai reiks sumokėt nemažą sumą, tai tada vėl rėksit

  3. Užkliuvo už varčios ir vėl iš pradžios. Nebeturite apie ką rašyti,tai Fergizienės laiškelius spausdinate.

  4. Pati parašo, pati pakomentuoja. Medicinoje tai vadinama šizofrenija…

  5. M.Fergizienė

    Garantuota, kad tuo klausimu niekas nepajudins nė piršto. Gerai tai, kad sužinosime savivaldybės vadovų nuomonę apie šiluminės energijos švaistymą. Be to norint kreiptis pagalbos į Respublikines instancijas , reikia patikinti , kad buvo kreiptasi į savivaldybę, bet ji nėra pajėgi tuo klausimu ką nors padaryti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.