Anykštėnas žurnalistas Jonas Deveikis – LRT kūrybinėje komandoje

Anykštėnas žurnalistas Jonas Deveikis – LRT kūrybinėje komandoje
Į ekspediciją Baltijos keliu išvykusi LRT kūrybinė komanda šiuo metu yra Taline ir šiandien  per LRT laidą „Labas rytas, Lietuva“  dalinosi pirmaisiais kelionės įspūdžiais. Be LRT radijo žurnalistų Luko Kivitos ir Simonos Vasiliauskaitės,  LRT  reporterio Deivido  Jursevičiaus ir televizijos diktorės Eglės Bučelytės , komandoje yra ir anykštėnas  žurnalistas Jonas Deveikis, kuris trumpai dalinosi Estijos verslo pergalėmis ir įžvalgomis apie jas.
„Nors Estijoje gyventojų per pus mažiau nei Lietuvoje, per pastaruosius 30 metų jie pasiekė daug. Estų pragyvenimo lygis aukštesnis, didesnės pensijos ir didesnis vidutinis atlyginimas nei pas mus. Dar Estijoje yra keturios įmonės, kurių apyvarta viršija 4 milijardus eurų“, – trumpai Estijos ekonomiką rytinėje Lietuvos televizijos laidoje pristatė J. Deveikis.
Baltijos kelio 30-mečio proga anykštėnas žurnalistas vėliau dalyvaus specialioje Lietuvos radijo laidoje, o šiandien per LRT 19 valandą vyks  tiesioginė laida iš Katedros aikštės, kurioje LRT kūrybinė komanda dalinsis įspūdžiais iš kelionės po Taliną.

Dalina RUPINSKIENĖ

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.