Anykštėnas startuos Sarajeve

Vasario 10-15 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje vyks Europos olimpinis jaunimo žiemos festivalis. Su geriausiais 14-18 metų amžiaus Senojo žemyno sportininkais iš viso varžysis 11 mūsų šalies atstovų, dideles viltis dedama į anykštėno Gyčio Mikoliūno startus.
Anykščių Jono Biliūno gimnazijos vienuoliktokas Gytis Mikoliūnas Sarajeve dalyvaus sprinto (7,5 km su dviem ugnies linijomis) ir individualaus starto lenktynėse (12,5 km su keturiomis ugnies linijomis).
„Esu puikiai nusiteikęs, gerai pasiruošęs. Negąsdina ir šiltesni orai. Aišku, man labiau priimtina minusinė temperatūra, tuomet trasa kietesnė, bet ir šilta trasa – nieko baisaus“, – kalbėjo 17-metis Gytis, išsikėlęs sau tikslą pralenkti bent pusę varžovų Sarajeve, o geriausiu atveju prasibrauti į geriausiųjų 30-uką.
Anykštėno treneris Bronius Vitkūnas norėtų, kad jo auklėtinis bent vienoje distancijoje aplenktų du trečdalius dalyvių. Jau 10 metų biatlonu užsiimantis Gytis didžiausią pažangą padarė per pastaruosius metus. „Iš pradžių buvo sunku, bet po truputį įsimylėjau biatloną. Šis olimpinis festivalis man labai svarbus, geras išbandymas. Ateitį planuoju su biatlonu, man jis labai patinka. Mane labai motyvuoja ir komandos draugai“, – prieš išvykdamas žiniasklaidai pasakojo vaikinas.

Asmeninio albumo nuotr.

NYKŠČIAI

 

Vienas komentaras

  1. Palaikymo komanda :)

    Didžiausios sėkmės. Didžiausias laimėjimas jau pasiektas, dalyvavimas varžybose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.