Anykštėnas puikiai pasirodė „Super sprinto“ varžybose

Praėjusį penktadienį Drezdene (Vokietija) vyko pasaulio slidinėjimo „Super sprinto“ serijos antro etapo varžybos. Šiose varžybose puikiai pasirodė Lietuvos vyrų rinktinės narys Jaunius Drūsys.

Anykštėnas 100 m kvalifikacijoje parodė šeštą laiką (11.57 sek.) ir lengvai pateko į ketvirtfinalį, kuriame startavo 16 greičiausių slidininkų.

Parodęs antrą rezultatą jis pateko į pusfinalį, kur virė itin atkakli kova ir prireikė net fotofinišo pagalbos.

Visgi, teisėjams peržiūrėjus įrašą Jaunius į finalą nepateko. Lietuvis startavo B finale ir finišavo ketvirtas. Galutinėje įskaitoje slidininkas užėmė 8 vietą.

„Super spinto“ nugalėtoju tapo švedas Johannesas Hortlundas, antrąją vietą užėmė pasaulio 100 m rekordininkas italas Emanuele Becchis. Trečias liko slovėnas Janezas Lampičius.

Šestadienį J. Drūsys dalyvavo pasaulio taurės sprinto varžybose, kuriose startavo stipriausi pasaulio slidininkai. Lietuvis tarp 75 startavusių sportininkų finišavo 67-tas. Įdomu tai, kad varžybos vyko Drezdeno miesto centre.