Anykštėnas pretenduoja tapti Jungtinės Karalystės „Tyliuoju herojumi“


Didžiausias Jungtinės Karalystės lietuvių naujienų portalas ANGLIJA.today paskelbė rinkimus „Tylusis herojus“ ir kviečia išrinkti žmogų, kuris savo poelgiais nusipelnė tokio įvertinimo. Iš viso balsavimui pateikti 4 kandidatai, vienas iš jų – anykštėnas Tautvydas Piragis.

T.Piragis gerai žinomas savo dviračių žygiais iš Anglijos į Lietuvą „Galiu daugiau nei tu manai“. Šiais žygiais jis rinko lėšas sergantiems vaikams. Žygiai, prasidėję Jungtinėje Karalystėje, finišuodavo Anykščiuose, tiesa, šiemet dėl koronaviruso situacijos žygis negalėjo vykti, bet T.Piragis nepasidavė – vykdė savo žygė Jungtinės Karalystės viduje. „Kiekvienais metais tarp Jungtinės Karalystės lietuvių atsiranda žmonių, stebinančių drąsiomis ir nesavanaudiskomis idėjomis, kurios sutelkia tautiečius. Jie – tikri herojai, nors dažnai savo žygdarbius atlieka tylomis.Herojus – ne būtinai tas, kurio vardas ir atlikti darbai nuskamba plačiai.
„Tylusis herojus“ – tai žmogus, kuris be papildomos motyvacijos aukoja savo laiką ir kitus resursus tam, kad kitiems būtų geriau ir už savo iniciatyvas atlygio ar reklamos neprašo: geriausi darbai kartais daromi tyliai. Vis dėlto jie pastebimi ir vertinami, dėl savo sumanymų Anglijos lietuviai įvertinami ne tik savo bendruomenėse, bet ir stebina britus bei priverčia juos tarti Lietuvos vardą“, – dalyvauti rinkimuose ragina ANGLIJA.today.

Anykštėnai taip pat gali palaikyti T.Piragį. Balsavimas ANGLIJA.today „Facebook“ paskyroje vyks iki gruodžio 28-osios vakaro, daugiausiai balsų surinkęs nominantas ir bus paskelbtas nugalėtoju.

Jam bus įteiktas specialus prizas.

Linas BITVINSKAS

7 komentarai

  1. Puikuoliai.

  2. užbalsuota, sėkmes jūsų šeimai

  3. Prabalsuota. Sekmes jums

    • Anykstiete Onute

      Stiprybės Jums Tautvydai ir Jūsų šeimai sveikatos.Mamai Nijolei už sūnaus gerą , pavyzdingą iš auklėjimą.

  4. Pabalsuota.Ačiū už gerus darbus,sėkmės.

  5. Prabalsuota

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.