Anykštėnas Gytis Mikoliūnas – greičiausias iš lietuvių

Europos jaunimo olimpiniame žiemos festivalyje Sarajeve trečiadienį varžėsi biatlonininkai Darius Dinda, Romualdas Aleksandrovas ir Gytis Mikoliūnas.

Prie vaikinų biatlono individualių 12,5 km varžybų starto linijos stojo trys Lietuvos atstovai. Greičiausias trasoje ir vėl buvo komandos lyderis G. Mikoliūnas. Pro šalį šovęs 8 kartus, Gytis užėmė 55 vietą (52 min. 10,8 sek.). 10 kartų į taikinį nepataikęs R. Aleksandrovas (55 min. 56,7 sek.) užėmė 76 vietą, D. Dinda (56 min. 15,6 sek.) su 12 netikslių šūvių liko 78 vietoje. Varžybas laimėjo vokiečiai Hansas Koelneris (42 min. 47,3 sek.) ir Benjaminas Erikas Menzas (43 min. 59,1 sek.), trečią vietą iškovojo ukrainietis Stepanas Kinashas (44 min. 16,3 sek.). Lyderių trejetas prašovė po 1 kartą.

„Pasirodymas nebuvo toks, kokį planavau. Šaudymas yra mano stiprioji pusė, tačiau būtent jis šiandien pakišo koją. Šiais metais šaudžiau gerai, paskutiniuose trijuose startuose per keturias šaudymo linijas prašoviau vos po vieną šūvį. Bet šiandien kažkas nepasisekė. Festivalis šiomis varžybomis mums baigėsi. Buvo gera patirtis, yra iš ko daryti išvadas. Tai, kas įvyko Sarajevo kalnuose, motyvuoja tik dar labiau stengtis,“- po finišo sakė Gytis Mikoliūnas (stovi centre).