Anykštėnams verslininkams 2017-ti metai buvo sėkmingi

Tokias išvadas padarė kreditų ir skolų valdymo bei kreditingumo informacijos srityse dirbanti kompanija „Creditreform Lietuva“.

Paaiškėjo, kad mažiausia verslų, kuriems pernai nesisekė, koncentracija buvo Varėnos (1 vieta) rajone. Į penketuką taip pat pateko Šilalės (2), Skuodo (3), Pasvalio (4) bei Anykščių (5) rajonų savivaldybėse registruoti verslai. Čia šimtui rajone veikusių įmonių teko mažiausiai ūkio subjektų, 2017-aisiais patyrusių bankrotą, likusių be personalo ar užsidirbusių turto areštą. Pažymėtina, kad į verslui sėkmingiausių savivaldybių dešimtuką pateko kurortinės Druskininkų ir Birštono savivaldybės, užėmusios atitinkamai aštuntą ir devintą vietas.

Didžiausia įvairių verslo nesėkmių koncentracija fiksuota Vilniuje (60 vieta). Tik šiek tiek nuo sostinės atsiliko Kaunas (59). Į penketuką taip pat pateko Kazlų Rūdos (58) bei Akmenės (57) rajonų savivaldybės, taip pat Klaipėdos miestas (56).

Didmiesčiuose įsikūręs verslas pernai metais dažniau nei provincijoje veikiančios įmonės skaičiavo nesėkmes. Daugumoje didmiesčių naujų verslų susikūrė mažiau nei baigė veiklą.

 

4 komentarai

  1. Taip ,labai „sėkmingi“. Neduok dieve tokios sekmės. Tik visiški idiotai gali daryti tokias išvadas. Gal kokiai Maximai ar Norfai , bet tik ne Anykščių verslininkėliams. Ar čia patyčios ,ar vėl eilinė propaganda. ??? Jeigu jau neturi ką rašyti ,tai geriau rašytų , kad Rusai puola…

  2. Aiškinimas

    Kuo didesnis kaimas, tuo naglesni tikrintojai. Sunkiau “užlenkt” sodrai ir VMI ragus įtaisius.

  3. Ir vėl nepasisekė merui – taip nedaug verslų“užlenkė“ Anykščiuose. O šitaip jis nemėgsta verslininkų

  4. Ir vėl nepasisekė merui – nedaug verslų“užlenkė“Anykščiuose. O šitaip nemėgsta jis verslininkų !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.