Anykštėnams bus dalinami maisto produktai

Anykščių rajono neįgaliųjų draugija koordinuoja programą „Pagalba maisto produktais“. Šiais metais pirmą kartą Anykščių miesto ir Anykščių seniūnijos gyventojams bus dalinami maisto paketai. Krepšelį sudarys: kiaulienos konservai (1 vnt.), konservuota burokėlių sriuba (1 vnt.), konservuoti žalieji žirneliai (1 vnt.), kvietiniai miltai (1 vnt.), makaronai (1 vnt.), ryžių kruopos (1 vnt.), sausi pusryčiai (1 vnt.).

Maisto paketai bus išduodami vasario mėn. 25-26-27 dienomis  nuo 900 iki 1400 valandos, adresu: Vilties g. 24, Anykščiai.

Informacija teikiama Anykščių rajono neįgaliųjų draugijos telefonais: 8 381 5 14 63 ir 8 616  16 144

12 komentarų

 1. Kaip po karo?? Nuskurdo tauta ??

 2. Maisto gal 3 dienom pakaks.

 3. Pasityčiojimas iš žmonių, kitaip nepavadinsi.

 4. Deja, tiek Vyriausybės regionų politikoje, tiek vietos valdžios politiniuose sprendimuose skurdo mažinimas tik savos biurokratijos išlaikymo lėšų auginimui, bet ne esminių problemų sprendimui.

 5. zinavirgijovesjooncebroAisteneritanviliusaslinance

  Oi dieve nors cukraus duotu.aliejaus.o dabar valo sandelius be baigias laikas gal ir lenkit galvas .

 6. Žmones žeminami ,duoda źirnelius ,Nu Geda Geda ,geriau pasilikit sau ,nereikia tokiu paslaugu ,geriau sukurkit darbo vietas ,eisim dirbt ,turesim ne tik koncervu bet ir vaisiu.Kuo mus paverte koncervu valdymas .? Ubagais ,vergais ,o dabar bando ikišt źirneliu koncervus..Po Karo 70 metu ,o gyvenam ?

 7. tai.nejimkit tu konservu ar zirneliu kas liepe jai tokie turtingi nafik isvis kreiptes ismaldos o poto putojates hujovai duoda. jus dziaukites kad isvis duoda o ne bliaukit konservai.

 8. Kalti konservai ir jų šutvė padavė viską po litą o patys susilavę turtą kitus baisus paliko ir pervedė prie tokios tvarkos ir nedarbo nušlavė pensijas išardė banką ir rėkia rusai puola pinigų nemėra o ta kam pirkti yra, reiks griūva ti gurbeli gelbėt

 9. kam labai reikalingi maisto produktai,-tie negauna,-.keista,kad kazka gaudami dar saiposi,-neimkit,kodel paeme vaipotes.truksta zodziu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.