Anykštėnai – VMI viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finalininkai

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI) informuoja, kad VMI organizuojamoje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ sėkmingai praėjo jau du viktorinos etapai. Pirmajame etape dalyvavo 127 komandos, iš kurių buvo atrinktos 25 komandos (po 5 komandas kiekvienoje apskrityje). Po antro viktorinos etapo paaiškėjo finalininkai, lapkričio 20 d. Vilniaus apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje dalyvausiantys trečiajame viktorinos etape.

Įdomu yra tai, jog antrajame etape nemažai dalyvavusių komandų buvo iš mažesnių miestelių – iš 25 antrajame etape dalyvavusių komandų net 15 atvyko iš apskričių rajonų. „Mus maloniai nustebino ne tik mažesnių miestelių ir gyvenviečių aktyvus dalyvavimas, bet ir jų žinių bagažas – didžioji dauguma į antrą etapą patekusių komandų atvyko iš mažesnių miestų, ir šis faktas mums primena, kokie svarbūs yra ne tik Lietuvos didmiesčiai, bet ir regionai“,— sako Mokesčių informacijos departamento direktorė Regina Utkienė.
Antras etapas pagal komandų registracijos vietą vyko spalio 22—31 dienomis penkių apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose, t. y. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio. Jo metu komandos turėjo atsakyti į su mokesčiais susijusius klausimus, įveikti praktines užduotis. Vilniuje antrą etapą laimėjo komanda skambiu pavadinimu „JAGuaraS“ iš Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos, Kaune – „Kol kas laisvi“, atstovaujantys Šakių „Žiburio“ gimnaziją, Klaipėdoje – „Mackiukai“ iš Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Šiauliuose –„ManiMsni“ komanda iš Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos, Panevėžyje – Anykščių Jono Biliūno gimnazijos komanda „V_12“.
Finaliniame žaidime trys daugiausiai teisingų atsakymų surinkusios komandos bus apdovanotos viktorinos nugalėtojų diplomais ir prizais, likusios dvi komandos bus apdovanotos paguodos prizais. Pirmosios vietos laimėtojams — kiekvienam komandos nariui mokiniui — bus įteikti riedžiai; antrosios vietos laimėtojams — paspirtukai; trečiosios vietos laimėtojams — išmanieji laikrodžiai; ketvirtosios vietos laimėtojams — ausinės; penktosios vietos laimėtojams — bevielės kolonėlės. Mokytojai bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Erika Gerybaitė,
Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.