Anykštėnai televizijos eteryje

Šeštadienio LNK vakaro žiniose žiūrovai galėjo pasigrožėti Anykščių šiltnamiuose nokstančiu pirmuoju šių metų braškių derliumi. Valdemaras Juška pasakojo, kad jų šeimos 1 ha šiltnamio plote auga olandiškos braškės. „Visą braškių augimo procesą reguliuoja kompiuteriai. Jie net langus kada reikia atidarinėja. Šiltnamyje yra bičių aviliai ir užsienietiškų kamanių nameliai. Turime ir parazitus naikinančių vabalų, kad braškių nereikėtų purkšti chemikalais. Mūsų braškės dera du kartus per metus“, – pasakojo V. Juška ir džiaugėsi būsimu įspūdingu derliumi.  O Rūta Juškienė tikino, kad labai pasistengę visi galėtų užsiauginti po plėvele ankstyvų braškių. „Tiesa, jos nebus tokios ankstyvos ir skanios, kaip mūsų“, – pridūrė nuotaikingai.

Anykštietiškų braškių, kainuojančių 5 eurus už kilogramą, jau galima nusipirkti prekybos centruose.

NYKŠČIAI

4 Komentarai

  1. Nera saldżios ,negauna natūralios saules .Tas pats vynuoges augint šiltnamy ir is ju daryt vyna ,tikrai negertumet tokio .

  2. Vergvaldziai.

  3. O lenkiski agurkai labai skanus kuriuos furom veza is lenkijos ir parduoda kaip lietuviskus?Melagiai

  4. o yra skirtumas ar agurkas lenkijos siltnamyje uzaugintas ar anyksciu siltnamyje? juk ne namu darze, o siltnamyje su ivairiais chemikalais. manau skirtumo yra nulis ar jis lenkiskas ar lietuviskas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.