Anykštėnai svarstė, kad gal nereikia persistengti išvarant žiemą (video)

Kelias dienas praeivius Anykščiuose grėsminga išvaizda gąsdinęs Gavėnas vasario 25-osios vakare baigė savo gyvenimą.

Susirinkę atsisveikinti su žiema anykštėnai tarpusavyje juokavo, kad tradicijos gerai, bet persistengti nereikia. “Matyt, pernai taip toli žiemą išvijom, kad išvis neatėjo”, – juokavo vienas vyriškis.

Tradiciškai grojo Kultūros centro muzikantai, o pasižiūrėti, kaip dega Gavėnas, iš dangaus leidosi  retos snaigės.

Linas BITVINSKAS

 

 

 

9 Komentarai

 1. zmogu mažokai, kokia cia svente

 2. Grėsminga išvaizda gązdinęs🤣🤣🤣. Nenumirkit tik iš baimės…

 3. barbarai buvo barbarais ir liko, nepakeitė nei kryžiaus žygis, nei krikščionybė, nei ES parama 🙂

 4. Šakų deginti mieste negalima

  Kur žiūri gamtos apsauga ? Kam bus skirtos baudos ?

  • Mieste negalima, o kitur galima? Man atrodo niekur negalima, bet ypač pavasarį, rudenį ir po 17val.bei savaitgaliais kaimai dūmuose skęsta nuo deginamų žalių atliekų, nėr kuo kvėpuoti ir neįdomu gamtosaugininkams. O čia matai per šventę sudegino ir jau “kam bus baudos skirtos” anykštėnams tik bambėt, viskas negerai. Daug kur per Užgavėnes deginamos Morės ir niekam nekliūna…

   • Ar tu žinai?

    kaip rašo p. Marijona-ir ”sudie” prokurorui Anykščiuose, nes tik kaimynų ginčą dėl vištos iškapstyto daržo sprendžia. Anykščių rajono savivaldybė yra patvirtinusi viešų renginių organizavimo tvarką. Ar gali pateikti organizatoriai pvz. žurnalistams tokį dokumentą, kuris organizatoriams leido deginti Morę miesto centre, Kultūros rūmų fasadinėje aikštelėje, be papildomai įrengtų priešgaisrinių priemonių ir aikštės dangą apsaugančių priemonių nuo ugnies ir karšio poveikio. Sugadinimo poveikis paaiškės tik po kažkurio laiko, o atsakingų ieškok naujų vėjų dūmuose ar kur? Kas gina viešą interesą Anykščiuose?

 5. nenorėjote ateiti tai ir nesvaigkit.Įvyko dvi šventės ir labai gerai. Tingite šokti,tingite dainuoti,bet pliotkinti sugebate su komentarais.

  • e, kol tingėjot čiūčialą nunešt kur nors pakrunten ar unt gyvenvietės pakraštį. Kadugi razumni žmonės vidurį kiemą, prie trobesių kūreno Morę?

 6. kai žiema išvaroma, visada grįžta

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.