Praėjusį savaitgalį Anykščių KKSC slidininkai ir biatlonininkai dalyvavo slidinėjimo sezono uždarymo varžybose, kurios buvo skirtos trenerio Vilmanto Gineito atminimui. Jaunimo amžiaus grupėse ir įvairiose distancijose anykštėnai finišavo:Edvinas Šimonutis – pirmas, Lukas Žukauskas – antras, Domantas Jankauskas – trečias.
Fausta Repečkaitė, Eglė Savickaitė, Kamilė Vaišvilaitė ir Fausta Regimantaitė finišavo antros, Viktorija Kapancova – trečia.
Vyrų grupėje Lukas Jakeliūnas užėmė trečią vietą.
Treneriai A. Drūsys ir B. Vitkūnas
2018 m. slidinėjimo taurės varžybos Vilmanto Gineito atminimui
Distancija: 1 km
1 Ignas Rakštelis 1 VMSC
2 Pijus Panavas 2 VMSC
3 Daujotas Jonikas 3 VMSC
4 Eimantas Lekavičius
5 Polina Kresik 1 VMSC
6 Herkus Namajūnas 5 VMSC
7 Mykolas Barčys 6 VMSC
8 Nojus Grigonis 7 IKSC-Ignalina
9 Vitalij Andrejev ) 8 IKSC-Ignalina
10 Ričardas Česokas 9 IKSC-Ignalina
11 Rokas Pernarauskas 10 VMSC
12 Lukas Želichovskis ) 11 Ignalina IKSC
13 Fausta Regimantaitė 2 Anykščių KKSC
14 Matas Kirka 12 Ignalina IKSC
DNS Daumantas Kiela VMSC
DNS Kajus Marcinkevičius Ignalina IKSC
Distancija: 3 km
1 Kasparas Misiūnas 1 VMSC
2 Lukas Gudonis 2 Ignalina IKSC
3 Justinas Binkys 3 VMSC
4 Deimantė Šerėnaitė 1 IKSC-Ignalina
5 Eglė Savickaitė 2 Anykščių KKSC
6 Viktorija Kapancova 3 Anykščiai KKSC
7 Ieva Dainyte 4 Utenos DSC
8 Lukrecija Daugirdaitė 5 VMSC
9 Aironas Pūras 4 IKSC-Ignalina
10 Emilija Bucyte 6 Utenos DSC
11 Lauryna Anceryte 7 Utenos DSC
12 Ruta Zemaityte 8 Utenos DSC
13 Rugilė Dabulskytė 9 VMSC
14 Gabija Bucyte 10 Utenos DSC
15 Agnė Balcevičiūtė 11 VMSC
16 Justina Dumčiūtė 12 VMSC
17 Mikas Vildžiūnas 5 Anykščiai KKSC
18 Darja Rogelevič 13 VMSC
19 Jonas Mitrikevičius 6 VMSC
20 Titas Raugas 7 Anykščiai KKSC
21 Tomas Bartašius 8 Anykščiai KKSC
22 Ilma Kasperūnaitė 14 Anykščių KKSC
DNS Lukas Falkauskas VMSC
Distancija: 5 km
1 Edvinas Šimonutis 1 Anykščių KKSC
2 Lukas Žukauskas 2 Anykščiai KKSC
3 Domas Jankauskas 3 Anykščiai KKSC
4 Nerijus Dikas 4 VMSC
5 Irmantas Žilinskas 5 Anykščių KKSC
6 Valerijus Semionovas 1 Dusetos
7 Marija Kresik 1 VMSC
8 Dovydas Stepaniuk 6 Ignalina IKSC
9 8 Ignas Žvirblis 7 VMSC
10 Kristupas Merkelis 8 VMSC
11 Julija Kaznačenko 1 SK „Snaigė“
12 Arūnas Panavas 2 Mažieji Gulbinai
13 Kristupas Saladžius 9 VMSC
14 Kamilė Vaišvilaitė 2 Anykščių KKSC
15 Nikolaj Kaznačenko 3 SK „Snaigė“
DNS 11 Virginijus Bilaišis Ignalina IKSC
DNS 7 Lukas Šereika i Anykščiai KKSC
Distancija: 7,5 km
1 Timofej Kaznačenko Veteranai (V45) 1 SK „Snaigė“
2 German Petuchov Veteranai (V45) 2 Visaginas
3 Raimundas Guoga Veteranai (V45) 3 VIKSVOJIS
4 Martyna Biliunaite Moterys 1 Utenos DSC
5 Arūnas Sabas Veteranai (V45) 4
6 Violeta Citovičiūtė Jaunės 1 VMSC
7 Fausta Repečkaitė Jaunės 2 Anykščių KKSC
8 Aiste Morkvenaite Jaunės 3 Utenos DSC
9 Kotryna Vapsvaite Moterys 2 Utenos DSC
10 Samanta Grigorjeva Jaunės 4 Utenos DSC
11 Martynas Čiuprinskas Veteranai (V45)
12 Renata Siliuk Veteranės (M35)
13 Beata Šliachtoviš Jaunės 5 VMSC
DNS Fausta Repečkaitė Jaunės Anykščių KKSC
DNS Dainius Kiela Veteranai (V45) S-Sportas
DNS Marija Kaznačenko Moterys S/k Sėkmės trasa
Distancija: 10 km
1 Mantas Strolia Vyrai 1 S/k Sėkmės trasa
2 Tautvydas Strolia Vyrai 2 S/k Sėkmės trasa
3 Lukas Jakeliūnas Vyrai 3 Anykščių KKSC
4 Jokūbas Mačkinė Jauniai 1 IKSC-Ignalina
5 Maksim Fomin Jauniai 2 Sk favoritas
6 Valentin Kaznačenko Vyrai 4 SK „Snaigė“
7 Gabrielius Paukštė Jauniai 3 IKSC-Ignalina
8 Eivydas Musteikis Vyrai 5 Anykščiai
9 Ričardas Katkevičius Vyrai
DNF Vladimir Zmitrovič Vyrai IKSC-Ignalina
DNS Deividas Kliševičius Vyrai
DNS Saulius Čalkevičius Vyrai
DNS Deimantas Kliševičius Vyrai IKSC-Ignalina
DNS Evaldas Jadenkus Veteranai (V35) OK Fortūna
DNS Paulius Januškevičius Jauniai Anykščių KKSC
Domas Jankauskas
Džiaugiuosi užėmus 2-aja vieta💋💋