Anykštėnai pirmenybę teikia Ingridai Šimonytei arba laukia

Portalo www.nyksciai.lt skaitytojų klausėme „Už ką balsuosite Prezidento rinkimuose. Kuris kandidatas jums priimtiniausias?“. Dėl šio klausimo pasisakė 470 žmonių. Kai kurie balsavimo rezultatai gana netikėti.

Du atsakymų variantai surinko po 24 procentus balsų. Tiek surinko atsakymai „Dar laukiu tinkamos kandidatūros“ ir „Ingrida Šimonytė“. Tiesa, už konservatorių kandidatę Ingridą Šimonytę balsavo 113 asmenų, o už „Dar laukiu tinkamos kandidatūros“ – 111.

Trečia vietą balsavime užėmė kandidatas į prezidentus   Gitanas Nausėda, už kurį balsavo 79 balsavimo dalyviai (17 proc.). Ketvirtoje vietoje – filosofas Arvydas Juozaitis. Jį prezidentu rintų 12 procentų anykštėnų (57balsai). Penktoje vietoje – Kauno meras Visvaldas Matjošaitis, surinkęs 8 procentus (38 balsai).

Gal kiek netikėta, tačiau galimas valstiečių kandidatas į prezidentus Saulius Skvernelis Anykščiuose palaikymo nesulaukė. Jį prezidentu norėtų matyti tik 5 procentai balsavusių anykštėnų (22 balsai). Tai nekokia žinia ir valstiečių partijai.

O visiškai kandidatuoti į prezidentus anykštėnai nepatartų Petrui Auštrevičiui ir Valentinui Mazuroniui, kurie apklausoje surinko atitinkamai 2 ir 1 procentą balsų.

 

NYKŠČIAI

11 komentarų

  1. To ir tikejausi. Uz konservatore nebalsuosiu

  2. Skvernelis tegu geriau eina vaučerių užsipirkt 😀 Prezidentas agrokoncerno mafijos 😀 Tai kaip ten su trąšomis gaunasi ? Ne sarmata į Jonavos nepirkti ? A ? Just business 😀 Per spaudos konferenciją 3-ys agroprezidentai vos nesprogo iš arogancijos 😀 Patys kadencijos pradžioje panaikino automobilių nuomą, dabar jau sugrąžins 😀 Komedijų komedija, matyt pavydas ima, kai Karbauskiukas 6L Cadilaku važinėja 😀 Įdomu ar dar pas Gretą užsuka ? 😀 Ha ha ha ha ha 😀 Kaip ten premjeras sakė, Užčiaupkit tą nestabilų seimo narį 😀 Prezidentas 😀 Geriau peliukus pažiūrėti, kaip kandidatui košę duoda 😀 😀 😀

  3. O kur padėjot Maldeikienę? Kodėl jai vietos balsavime nebuvo? Nepatinka ekonomistės kritiką, ar ką?

  4. Nauseda taip megsta zongliruot skaiciais, o apie tai, kad Lietuvoje veikiantys bankai nemoka mokescio nekomentuoja.

  5. mergos prezidentes… ar nepasidaris tradicija lietuvoje

  6. Prisiminkite,kad ji valdžioje buvo. Ne manau,kad anykštėnai balsuos nebent konservatoriai. p.Nausėda buvo banko patarėjas ir Lietuvoje nėra mūsų banko. Pamastymui. Girdėjau iš Vilniečių.

  7. Gana reklamos

    Nuvare I duobe lanzberginiu šutve ,todel żmones suprato uż ka balsuot,tik ne uż sukčiu kompanija ,nei senmerge ,nei uz sukçiu bankininka,dirbanti ne lietuviams .melagis šitas,prisimenat ka żadejo ?

  8. Malonu, kad lietuviai taip vertina senmerges. Net dvi kadencijas atpylė Dalia. Neeikvoja valdiškų pinigų savo vaikams ir anūkams. Liberalų buvęs lyderis pradėjo rūpintis savo šeima, Neringoj namus pirkti, ir nebėra partijos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.