Anykštėnai pateko į avariją Lenkijoje

 

Turistinė išvyka į Vokietiją anykštėnams apkarto, nes po autobuso avarijos Lenkijoje tenka laukti kito autobuso.

Iš ryto džiugiai pasidalinęs žinia, kad vyksta į kelionę, kiek vėliau svėdasiškis Zenonas Navickas (asmeninio albumo nuotrauka) paskelbė, kad kelionę pakoregavo avarija. Pasak Z.Navicko, jų autobusas nukentėjo, kai keliu važiavęs sunkvežimis sukdamas į žvyrkelį staigiau pristabdė. „Kelios mašinos prieš mus normaliai sustojo, nors ir staigiai, mūsų autobusas irgi, bet iš paskos važiavęs autobusas įsibedė į mus, o į šį – dar atsitrenkė lengvoji mašina“, – pasakojo Z. Navickas avarijos aplinkybes. Pasak jo, viskas baigėsi sėkmingai, nes niekas iš keleivių nenukentėjo.
Beje, jis pažymėjo, kad į avarijos vietą tuoj pat atvyko 3 lenkų gaisrininkų ir 3 policijos ekipažai. „Lenkų žurnalistas kažkoks atvažiavo, apsidairė, kraujo nė lašo, tai nė žodžio netaręs išvažiavo“, – įspūdžiais pasidalino Z. Navickas.
Dabar anykštėnams kurį laiką su kitais keleiviais teks laukti Lenkijoje kito autobuso. Avarija nuotaiką kiek sugadino, bet Z. Navickas teigia į ją žvelgiantis kaip į nuotykį.
NYKŠČIAI

 

4 Komentarai

  1. Sakiau, kad nevažiuokit, ot dabar bus

  2. Ale žurnalistai tai visam pasaly vienodi. Nėr kraujo, nėr kč veikti…

  3. Pasidalinau įspūdžiais su “facebook” draugais. Žinia visiškai neverta didesnio platinimo – negi neturit nieko rimtesnio!? Mano bendrakeleivės visiškai nenori perdėto plitimo…

    • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
      Ale jums ponas Zone bepigu kalbeti, kai tiek daug laiko turite po avarijos kazkokioms inkognito bendrakeleivems. Ir kodel jus ju vardu reiskiate nuomone, kad jos nenori pabendrauti, kad ir su tokiu padaru kaip Kvazimodas?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.