Anykštėnai pasisakė, kas, jų manymu, turėtų vadovauti 

Rajono valdžiai ne taip gerai sekasi, kai susiduria su viešąja nuomone. Po gero mėnesio intensyvaus įrodinėjimo, kad netinkamas, savivaldybei pavyko pasiekti, kad Anykščių ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas parašytų pareiškimą išeiti iš darbo. Tuo tarpu balsuodami anykštėnai mano visiškai kitaip. Pasisakė iš viso 944 portalo lankytojai. Mažiausiai buvo galvojančių, kad ligoninei vadovauti turi Anykščių savivaldybės administracija.

Kas, jūsų manymui, turėtų vadovauti Anykščių ligoninei?

 • Audrius Vasiliauskas (65%, 609 balsai)
 • Dalis Vaiginas (18%, 170 balsų)
 • Neturiu nuomonės (9%, 81 balsas)
 • Anykščių rajono taryba (5%, 44 balsai)
 • Anykščių savivaldybės administracija (4%, 40 balsų)

21 komentaras

 1. Visose internetinėse apklausose laimi liberalai. Todėl visiškai nesistebiu.

 2. man nerimtai atrodo balsų dauguma už Vasiliaus Padirbo labai trumpai ir jau visi taip juo patenkinti? Taip nėra. cia balsavimo gudrybės.

  • Tu gydykis toliau, vartok vaistukus, kas nors vandens iš administracijos atneš

  • Čia labiau balsavo ne uz Vasiliauską, o prieš Vaiginą.

   • TIKRAI TAIP TOMAI! Žmonės juk mato, kaip Vasiliauskas buvo pjudomas. kaip prie jo kabinėjamasi. Todėl jį ir palaiko. Na o apie tą Vaiginą gal net nebesakysiu nieko. Liguistas seno ir klimakterinio žmogaus kabinimasis į bet kokį postą. Jam NEREIKALINGAS pasakė žmonės dar per mero rinkimus, palikdami antru nuo galo. O jis to lietuviško ir aiškaus NE niekaip nesupranta.

  • o kas pačiai yra rimtai? Gal tas, kuris su Maskvoje dirbusiais bičiuliaujasi?

 3. Gėda savivaldybės vadovams!

  • kas pasirenka valdžios kelią, tas tokių funkcijų, kaip GĖDA atsisako.
   Čia juos gali paveikti tik teigiamo arba neigiamo jų veiklos vertinimo visuomenės apklausos rodiklis, t.y. reitingai 🙂

 4. Baciliauskas turi vodovauti jis jaunas energinkas

 5. Didele gėdaSavyvaldybes žmonems. Labai gėda.

 6. Rezultatai tokie, bet žmogus vistiek palieka sostą.

 7. Romoje sakydavo liaudies balsas – Dievo balsas. Anykščių valdžia vadovaujasi kitų posakių – šuns balsas į dangų neina.

 8. Gerai ir teisingai pasakyta, bravo!

 9. Aš vietinis ir jokiu Vasiliauską nepripažystu, turi vadavauti vietinis ir žmonių mylimas gerbiamas žmogus o ne lakštą tis iš vieno galo į kitą per pusę Lietuvos, ir užtenka čia diskusijų ar nėra jaunų ir gabių žmonių mūsų Anykščiuose reikia priimti jauna dailią gydytoja kad visiems būtų miela gera ir į ką pažiūrėti

  • administracija

   taip ir padarysime, mes dirbame žmonės

  • Vietinis, mylimas ir gerbiamas? Galėtų būti Vytukas arba Rimukas, ligoninės šoferiukai, fainuoliai, vaigino pliusas, išsilavinimas medicinos. Bet direktorius gali būti ne daktaras. Jaunų daktorkų mūsuose mėra.

 10. Gerb.Vasiliauskas nuostabus zmogus,geras gydytojas,ir tik jis turejo vadovauti.Tai gerai,kad is didmiescio,o kas jau cia šituose anykšciuose yra.Anykšciu savivaldybei geri zmones nereikalingi.

 11. M.Fergizienė

  Gerb, A.Vasiliauskas turi atsiimti pareiškimą ir dirbti toliau. Anykščiuose visais laikais darbuotojai buvo šantažuojami dėl įvairių priežaščių. Labiausiai nemylimi protingi, Arba nori įdarbinti. saviškį nors ir kvailesnį.Jeigu Nyksciai.lt. sutinka atspausdinti, galiu parašyti, kaip buvau šantažuojama.

 12. Rašyk Marijona ,rašyk ,tegul žmones źino .,nors milicininku ,savo laiku ,ir nemėgau .

 13. vadovams privalu baigti VADYBOS mokslus,o ne man panorėjus……..bereikalingos diskusijos. Ne taip ,kad atėjau dirbti,laimėjau konkursą,o paskui važinėsiu mokytis gal pasiseks ir įstaigos lėšomis baigsiu Jau gal užtenka nesąmonių yra daug išsilavinusių.

 14. Pritariu šimta procentu Marijonai,nereikia ne nusileisti,bet net per teisma pakovoti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.