Anykštėnai pasisakė dėl mero kandidatūros

Per porą dienų 220 anykštėnų balsavo dėl klausimo „Už kurios partijos iškeltą kandidatą balsuosite Anykščių rajono mero rinkimuose?“.

Nors trečdalis rinkėjų teigė, kad neis balsuoti, tačiau jau išryškėjo ir pirmasis lyderis. Daugiausiai balsų surinko  Socialdemokratų  partijos keliamas kandidatas (28 procentai, 62 balsai).
Antroje vietoje buvo atsakymo variantas „Neisiu į rinkimus“. Už jį balsavo 25 procentai apklausoje dalyvavusių anykštėnų.  Trečioje vietoje atsakymas  „Balsuosiu už nepriklausomą“ (17 proc.  37 balsai). Priminsime, kad kol kas Anykščiuose nėra iškelta nepriklausomų kandidatų. Už Konservatorių partijos kandidatą balsavo 10 procentų apklausos dalyvių  (22 balsai). Konservatoriai yra į šį postą iškėlė Sigutį Obelevičių.  Liberalų atstovą mero poste rinkosi irgi 10 procentų dalyvių (21 balsas). Liberalai kol kas nėra iškėlę savo kandidato. Likusios partijos kol kas turi labai mažą  pasitikėjimą, nes surinko vos po keletą procentų. Galimas „valstiečių“ kandidatas patiktų 5 procentams anykštėnų (10 balsų). „Valstiečiai“ į mero postą kelia Dalį Vaiginą. „Darbiečių“ kandidatas balsavime surinko  4 procentus (8 balsai). „Darbiečiai“ yra iškėlę Vaidutį Zlatkų. O visiškai menkus šansus turėtų partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatas  į merus. Už jį pasisakė tik 2 procentai balsavusiųjų. Ši partija dar nėra paskelbusi, kieno kandidatūrą kels  į mero postą.
Po kurio laiko šį balsavimą pakartosime.

NYKŠČIAI

9 Komentarai

 1. Kaip čia taip išgirtasis Vaiginas dugne???

 2. normaliu ,protaujanciu nebus

 3. Kokius kandidatus iskels centro partija, tautininkai, krikscionys demokratai, emigrantu partija, Lenku rinkimu akcija Laisves sajunga ir Tvarka ir teisingumas. Is esamu kolkas rinkciausi Obeleviciu arba Vaigina.

 4. Nelabai suprantu, ką žmonės mato Vaigine ? Tiek metų vadovavo, ir ką turime ? Jaunų specialistų nepritraukė, elementarios tvarkos neįvedė, tai kur jo nuopelnai ? Kai prie durų net normalios eilės nebūna, nebūna kvietimo į kabinetus, lenda kas naglesni ir pan. Kai su talonu ateini ir 2 valandas lauki ? Kai visi važiuoja į aplinkines ligonines… Čia jo nuopelnai ? Tyliai algą gaudavo ir viskas.

 5. partijos tai savanaudziu grupeles

 6. Gana turistauti ir kurortauti

  Pritarsiu tik tam ,kuris pasisakys prieš turizmo ir kurorto kryptį. Nes tai Anykščių prapultis . Jau buvo ganėtinai daug laiko tuo įsitikinti .Bet kažkodėl pastarieji dabartiniai visi “apakę” ir “apkurtę”…

 7. tik ne Žiogelis,nes negerbia savu darbuotoju,meta iš darbo ir.t.t.

 8. Klausimas olia lai,

  sukonkretinkit, kokį darbuotą išmetė, gal buvo už ką ar laikas į užtarnautą poilsį atėjo ????

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.