Anykštėnai pasiryžę šildymo laukti iki šalčių

Portale www,nyksciai.lt   skaitytojų klausėme „Kada, jūsų manymu, tikslinga pradėti šildymo sezoną?“. Beveik pusė iš balsavusiųjų teigė, kad šildymą reikia pradėti tada, kai jau visai atšals.

Atsakymo variantą „Kol dieną temperatūra nenukris iki minusinės“ pasirinko 47 procentai balsavusiųjų ( 88 balsai)

48 anykštėnai pasirodė ne tokie kantrūs ir spaudė variantą „Aš jau pradėjau“ (26 proc.). Kad reikia pradėti šildyti jau „Šiandien“ manė 28 balsavusieji  (14 proc.). O kad šildymą įjungti reikia „Po savaitgalio“ manė 25 anykštėnai (13 proc.). Iš viso balsavo 187 skaitytojai.

21 Komentarai

 1. yra mastančių,kad dar anksti,nes tikrai nešalta,tai nereikia jokio šildymo

 2. Nebus pelno,

  Ši apklausa negerai šilumininkams. Kuo veliau pradės kūrenimo cezoną ,tuo mažesnis bus šių grobuonių pelnas.

  • Šilumai nuimti nei šilta nei šalta. Tiesiog kainijungs šildymą daugiau energijos sunaudos pastatui įšildyti.

 3. Močiut,sakyk,kad nešildytų iki Naujų metų,nes man žadėjai nupirkti naują mašiną. Pagulėk su kailiniais,svarbu,kad sutaupytum kelis euriukus.

 4. Jo cia gi pensininku miestas jie kantrus ,neduok dieve kokia kapeika nesusitaupis,tikrai kailiniai,vailokai ir taip iki nauju metu gali sedet.

 5. Jus juokaujat! Kokios cia dar dar gali buti apklausos?! Temperatura tokia, kad reikia ijungti sildyma. Butuose salta. Anyksciuose dar yra ir jaunu seimu su mazameciais vaikais, ir ne visi turi galimybe gyventi namie. O kaip zinia bute lauzo nesusikursi. Tai prasome “sauletu dienu” ir “savaitgaliu” nebelaukti o kuo greiciau pradeti sildyti, kad namuose butu imanoma buti.

 6. Juokaujat,

  Artimiausiomis dienomis praneša iki +20*. Kas čia tokie taip sušalę , gal šilumininkai ???

  • Atsakau… kad tikrai ne silumininkai, jei tokie butume tai seniai nuosavame name gyventume ir silumos stigiumi nesiskustume:-) Man atrodo vakare, nakti ir ryte temperatura kazi ar +20 laipsniu siekia?! Salta cia ir dabar, negelbsti nei “jusu” pranasaujami +20 laipsniu. Lauke tuoj bus silciau nei namie va ir visa diskusija…

 7. taip pritaupysim gi del keliu dienu ,namuose isbuti nebeimanoma tenka visa diena ijungus virykle laikyti,vaikai serga pasiziurekit y termometrus namuose ,o ne y oru prognozes kurios keiciasi kazdiena.

 8. Artimiausiomis dienomis praneša iki +20*. Kas čia tokie taip sušalę ? Iki revoliucinių galima traukti?

 9. iki +20*. Iki revoliuciniu palauksim

 10. salu… su elektriniu rad.sildaus …saules butas iki pavakario nemato…o ka daryt?kvailyste iki salciu nejungt sildymo.manau elektrikai daugiau uzdirbs nei uz sildyma butume sumokeje.puiku grudinames toliau

 11. nuskurdo tauta ??

 12. anykstenas

  reikia sildyma jungti.ir jau anksciau reikejo ijungti.bute salta o dar su vaikais jiem reikia silumos

 13. Dar per anksti jungti.

  Laukia šilta ,o jie jau šilumą nori įsijungti. Nesėdėkit prie kompų ,eikit ką nors dirbt ir nebus šalta. Ar čia rašinėja tie , kurie gauna kompensaciją už šilumą ??? Panaikint nafik visas kompensacijas ,tada kitaip kalbėsit.

 14. Tikrai taip – panaikinti visas kompensacijas. Nėra reikalo juoktis iš pensininkų. Juokiasi puodas, kad katilas juodas. Kažin kaip krizensite sulaukę pensijos ir iš trijų šimtų pragyvensite. Užaugo 3 vaikai, kai temperatūra kambariuose buvo 16- 17 laipsnių ir niekada nedejavom, kad sušalsim. Vaikus galima šilčiau aprengti.

 15. Sveiki, nu koks dar šildymas? pasižiūrėkit kiek lauke sušyla dienomis ypač kokia prognozė visai šiai savaitei.
  Kitas dalykas jeigu kiauri mediniai langai tai šilumos nesitikėkite.
  Saulė šviečia atsidenkite langus ir bus šilta, kitas dalykas kas norite junktis šildymą tai prašau ijunks jums, mokėsite daug tada skūsitės, jog kaip daug šiluma kainuoja.
  Beja šiomis dienomis mano bute 20 šilumos, namas nerenovuotas.

 16. Jeigu ir toliau tokie orai ,

  šymet kūrenimo cezono nebus. Kaip faina…

 17. labai blogai, kad mokykos ir darželiai nešildomi. labai blogai !!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.