Anykštėnai nepritaria seimūnų veiksmams

Portale nyksciai.lt prašėme balsuoti dėl klausimo „Ką manote apie „valstiečių“ Seimo sprendimą skolintis lėšų kariuomenei finansuoti ir tuo pačiu skirti 200 000 eurų socialdarbiečiams?“

Absoliuti dauguma balsavusiųjų rinkosi variantą  „Nepritariu. Tai gėdingas manipuliavimas įstatymais“. (80 procentų, 97 balsai). 10 anykštėnų teigė, kad „Po tokio sprendimo noriu kurti partiją“ (8 procentaii). O 6 procentai balsavusiųjų teigė, kad  „Pritariu, manau, visos partijos turi būti finansuojamos“ ( 7 balsai). Dėl šio klausimo neturėjo nuomonės  taip pat  6 procentai  balsavusiųjų. Iš viso balsavo: 121 portalo lankytojas.

NYKŠČIAI

7 Komentarai

  1. Skolintis gybai ir 200 000 eurų atiduoti partijai, kuri net nedalyvavo rinkimuose – tai visiška beprotybė ir politinės korupcijos viršūnė. Manau, kad valstiečiai su tokiais sprendimais iki kitų rinkimų pasmerks save išnykimui.

  2. nefinansuot ne vienos partijos jos pacios save issilaikyti maziau bus nesamoniu

  3. Kokia ten partija, atskilę likučiai…. Gal tik viena moteris normalesnė. Tai čia tokiu veiksmu, runkeliai už mūsų pinigus nusipirko papildomai balsų seime… Gėda…

  4. i seima turetu buti surinkti gudriausi lietuvos zmones , be vaizdelis toks , kad susirinke d……..

  5. Ne "runkelių" reikalas...

    Negi dar nesupratot ,kad nuo mūsų balsavimų niekas nepriklauso ir niekas nesikeis. Kaip šitiems seimo daugumos idijotams reikės taip ir padarys. “Valstiečiai” tai Lietuvos pražūtis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.