Anykštėnai mano, kad rajono taryboje per daug narių

Anykštėnai politikai neabejingi. Vos per parą „Nykščiuose“ dėl klausimo „Kiek, Jūsų manymu, užtektų rajono taryboje narių?“ balsavo 160 anykštėnų.

Absoliuti dauguma įsitikinusi, kad Anykščių savivaldybės rajono taryboje narių yra per daug. Dėl to, kad taryboje užtektų 11-os narių balsavo 114 anykštėnų (71 procentas), 31 balsavęs pasisakė, kad reikėtų 15-os narių (19 proc.), 21-o nario pageidautų 6 anykštėnai (4 proc), o kad taryboje išliktų 25 nariai balsavo 9 anykštėnai (6 proc).

7 Komentarai

 1. Ir 11-ka mūsų rajonui jų per daug. Kokia iš jų veltėdžių nauda ? Jie visiškai nežiūri naudos rįajonui ,tik užsiciklino su turizmu ir kurotavimu ,daugiai nemato nieko…Nežiūri ,kad pritraukti investicijų darbo vietų kūrimui , jiems tai iki …,vienos vietos. Rajono žmnonių skaičious sumažėjo dvigubai .Nuo tokių “šeimininkų” bėga liaudis. Vienu žodžiu baisu ,žlugdomas rajonas ir netgi sparčiai… Sekmės ponai “tarybos nariai”.

 2. premjero patarėja

  ne dvigubai sumažėjo rajono žmonių skaičius, o liko tik vienas “Vietinis”, tai kam jam kurti darbo vietą?

 3. Rajono tarybos nariams algos iš biudžeto mokėti nereikia, todėl ekonominio motyvo mažinti narių skaičiaus kaip ir nėra. Kitas dalykas, sumažėjus tarybos nariams iki 11 ar 15, merui bus dar lengviau teisėtų ir neteisėtu būdu patraukti į juos į save, palaikant jo pageidaujamus sprendimus. Sunku tikėtis, kad iš mažesnio atstovų skaičiaus galima suformuoti efektyvesnę opoziciją.

 4. Vienu žodžiu baisu ,žlugdomas rajonas ir netgi sparčiai…

 5. Atejo laikas savivaldibe uždarit -užteks mums ir utenos

  • Pritarčiau.

   Kam mums maitinti tiek biurokratų ? Reikia susijungti su Utena. Būtų vienas ,normalaus dydžio rajonas.

 6. sumasčiau

  Man irgi nereikia nei vieno,butų mažiau rietenų, o dabar susirenka pagal sąrašus jeigu tik koks klausimas tai kiekvienas su savo nuomone,prieštarauja ,kažką nuveikti jie gal ir negali,bet visi šiltos kėdės nori. pav.kai p.Liogė dar nebuvo tarybos nariu kiek triukšmo padarė “dėl šiukšlių”,o kas gavos tik gavo šiltą vietelę ir tylu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.