Anykštėnai laimėjo kelionę į Disneilendą

Draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ keturis mėnesius vykdė akciją „Apdrauskite šeimą ir laimėkite kelionę į Paryžiaus Disneilendą“. Akcijos metu klientai, sudarę naują asmens draudimo sutartį, kuria būtų apdrausti bent du šeimos nariai, galėjo laimėti kelionę visai šeimai į Disneilendą Paryžiuje.
Šios akcijos laimėtojais tapo penkių asmenų šeima iš Anykščių rajono. Asmens draudimo polisą sudarė mama Almina Šablinskienė ir juo apdraudė save bei tris savo mažamečius vaikus: šešerių Vakarę, devynerių Nojų ir trejų Jaunių. Šeima gyvena su mažiausiojo sūnaus Jauniaus tėčiu Arūnu, kuris rūpinasi visa šeima. Tėtis asmens draudimu apsidraudęs nebuvo, tačiau į kelionę vyks kartu su šeima – tai užtikrino akcijos sąlygos. Kelionę „Lietuvos draudimas” dovanojo visai šeimai nepriklausomai nuo to, kiek šeimos narių buvo apsidraudę.
Prizas šeimai buvo įteiktas Utenoje. „Lietuvos draudimas” finansuos ne tik šeimos apsilankymą pramogų sostinėje Disneilende Paryžiuje, bet ir kitas kelionės išlaidas: skrydžius, viešbutį su pusryčiais Paryžiaus centre, pasirūpinta pervežimais ne tik iš oro uosto iki viešbučio, tačiau ir iš viešbučio į vaikų svajonių parką – Disneilendą.
NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Super, linksmai praleiskite laika

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.