Anykštėnai kvėpavo į marmurą

Spalio 4 dienos vakarą „Kino Namai“ pakvietė anykštėnus į filmo “Kvėpavimas į marmurą” seansą Anykščių kultūros centre. Peržiūroje dalyvavo režisierė Giedrė Beinoriūtė ir aktorius, beje, anykštėnas, Joris Baltrūnas.
Psichologinė drama “Kvėpavimas į marmurą” – pirmasis režisierės Giedrės Beinoriūtės pilnametražis vaidybinis filmas, pagal to paties pavadinimo Lauros Sintijos Černiauskaitės romaną.
Filmo centre – inteligentiška šeima – Izabelė, Liudas ir epilepsija sergantis jų sūnus Gailius. Izabelei pavyksta įtikinti vyrą įsivaikinti šešiametį Ilją, kurį suvaidino Joris Baltrūnas, kuris jau įvertintas už šį vaidmenį „Sidabrinės gervės“ statulėle 2018 m. už antraplanį vaidmenį)
Po filmo peržiūros režisierė Giedrė Beinoriūtė kalbėjo žiūrovams, kad ji stengėsi kurti filmą, kuriame kiekvienas rastų kažką savo. Ir tai jai pavyko – anykštėnai neslėpė susižavėjimo filmu ir kartu kalbėjo labai taupiai. Ne vienas žiūrovas teigė, kad kai kurios filmo scenos privertė sulaikyti kvapą. J. Baltrūnas, kuriam dabar 9 metai, sakė, kad jau paaugo tad kitaip supranta ir patį filmą, ir vaidybą.
Salė buvo pilna, pasveikinti saviškio J. Baltrūno atvyko palaikyti visa komanda iš Leliūnų. Jaunajam aktoriui kraštiečiai įteikė gėlių.
NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Labai geras filmas.tik ilgai buvo slogu…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.