Anykštėnai dalyvavo prakartėlių konkurse

Šlavėnų ir N. Elmininkų kaimo bendruomenės atstovavo Anykščių rajoną respublikiniame prakartėlių konkurse Utenos rajone, Pačkėnuose.  Respublikinis V – asis prakartėlių konkursas sukvietė 9 rajonų atstovus. Parodai buvo paruošta 53 darbai.

Vertinimo komisiją sudarė  Utenos dailės mokyklos mokytojas Danius Galiauskas, Utenos r. savivaldybės kultūros skyriaus vyr. specialistė Zita Mackevičienė, ,,Vyturių“ gimnazijos dailės mokytoja – metodininkė  Edita Ramelienė, Utenos VVG vadovė Jolita Umbrasienė, seniūnas Saulius Gaižauskas. Bendruomenės pirmininkė Dana Žygienė sakė:  „Jiems atiteko nemenkas iššūkis, išrinkti gražiausias ir paskirstyti vietas, kadangi darbai buvo labai gražūs, įvairūs jų patiekimo variantai. Kurdami prakartėles visi įdėjo daug darbo, kaip sakoma  – dūšios, išmonės.“

Rimta komisija svarstė, vertino.  Įvertino ir mus, anykštėnus. Daliaus ir Jolitos Kontrimavičių (Šlavėnai) kurta prakartėlė laimėjo IV-ąją vietą suaugusiųjų grupėje, o vaikų grupėje III-ąja vieta buvo įvertinti  mažieji elmininkiečiai – Tėja ir Majus Kepalai. Parodą papuošė ir Broniaus Tvarkūno kurtas Debeikių Šv. Jono krikštytojo bažnyčios maketas.

Darbais galima pasigrožėti  iki sausio 6-osios, o kartu galėtumėte ir Raganų muziejų aplankyti, edukaciniuose užsiėmimuose sudalyvauti.  O mes džiaugiamės rezultatu ir dėkojame Pačkėnų bendruomenei už pakvietimą ir dovanas, už gražią šventę.

Diana Šermukšnienė

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.