Anykštėnai apstulbo Anykščiuose pamatę Prezidentą

Prezidentas Gitanas Nausėda netikėtai apsilankė Anykščiuose. Po tai, kai buvo paskelbta, kad Prezidento kanceliarijos darbuotojas turėjo kontaktų su koronavirusu sirgusiu asmeniu, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su šeima buvo paskelbę laikiną saviizoliaciją.

Paaiškėjus, kad kontaktų su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu turėjęs Prezidento kanceliarijos darbuotojas neserga, prezidentas su šeima nutraukė laikiną saviizoliaciją ir savaitgalį atvyko į Anykščius. Anykštėnai negalėjo patikėti, pamatę G.Nausėdą važiuojantį dviračiu Anykščiuose, svarstė, kad gal tik panašus žmogus, bet greta važiuojanti apsauga patvirtino, kad tai tikrai Prezidentas.

Beje, Prezidentas aplankė ir restoraną „BasiBasi“ ir net paliko ten įrašą. „Gražus miestas, puiki vieta. Viską jūs turite“ ,- užrašė G.Nausėda. Pirmadienį G.Nausėda grįžta į darbą Prezidentūroje.

NYKŠČIAI

36 komentarai

 1. Nu jankiu klaunas ??

 2. Atveze koronos paplatinti saunuolis visi daugiau tures

 3. Bet ziuriu debilai raso vis nesąmones

 4. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

 5. Ir kas čia tokio ,kad aplankė Anykščius?????

  • prezidentas irgi žmogus ,atvažiavo į miestelį,pasivažinėjo dviračiu,pabuvo tarybiniam ,,paplavoke,,pailsėjo,na o kam jam nušiūrusi ligoninė,ten bondžiukų namai🤣🤣🤣🤣🤣

 6. Reikejo aplankyt sena sugriuvusia ligonine tikras Ćernobilis

 7. Jei jau Basi basi su savo nudergtu šiferiniu stogu yra „puiki vieta“ tai ką čia daugiau bepridursi…

 8. Na atvezkit ką nors iš aukščiausios valdžios į ligoninę,parodykit didžiausią Anykščių gėdą

 9. nelabai tikiu kad dvyraciu prezydentas atmintu , vistiek gi smotas kele , gal masinai atsiveze arba kena pastatytu pre krautuves pasieme vazinetis , a jeigu da restarani padare simtgrami tai ziurek tik restarana kiemi pora ratu apysuke.

 10. Prezidentas kartu su komisija tikrino dešiniojo upės kranto dviračių tako statybos kokybę

 11. supratau dėl ko aš jau kelios dienos vis BasaBasa vaikštau namuose

 12. Berniuko nesutiko ??

 13. norėtusi dažniau pamatyti valdžios atstovus Anykščiuose gal greičiau keistusi kurortinis pilkas miestas. Išeinam sekmadieniais į centrą,o kas vyksta jame,nieko. Nesigirdi jokioje kavinėje muzikos (aišku tyliai) arba juk galėtų groti centre ir iš kultūros centro ar iš televizoriaus ekrano sklystų ,bet gal man tik atrodo taip. Labai niurus centras. Gerai,kad traukinukas važinėja dar šis tas.

 14. Labai visi komentarai lėkšti ir su gramatinėm klaidom-matyti,kokie proto galiūnai komentuoja(ir dar su didele neapykanta).

 15. Bet kodėl tokie pikti anykštėnai ,viskas blogai, viskas negerai ,nors kuo pasidžiaukite.Juk ne į kiekvieną miestelį prezidentai važiuoja.

 16. 😊😊😊😊

  Patsai žurnalistas ir apstulbo tegu rašo už save…

 17. Miestas niūrus. Net gėlės kažkokios bespalvės. Nėra ryškių,. gyvų spalvų. Vyrauja violetinės ir baltos. Šios spalvos labiau tiktų laidotuvėms, o ne miestą puošti.

 18. O prezidento žmoną gal degynosi pliaže

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.