Anykščius šiukšlina pravažiuojantieji

Automobilių stovėjimo aikštelėje prie J. Biliūno paminklo pavyko nufotografuoti kaip panevėžietis, pakeliui į sodybą Molėtuose, išmetė 2 maišelius šiukšlių į aikštelėje esančius konteinerius. Panevėžietis teisinosi, negi vešiąs šiukšles į Panevėžį, todėl ir išmetė čia. Komunalinio ūkio duomenimis, atliekų kiekiai Anykščių rajone vis auga. Akivaizdu, kad ne be pravažiuojančiųjų pagalbos.

 

NYKŠČIAI

11 Komentarai

 1. Tai parodo realia ANYKSTENU KULTURA….
  As apie fotkintojus…… VA KAS LIKO I TA DUOBE NUSILEIDUS KOKS TIKRASIS JU MORALINIS VEIDAS .
  KAI PLETKAMS IR VIESINIMAMS PASITELKIAMI SMART FONAI….
  O JIE ZINO KAD PRAKTISKAI PAZEIDE ISTATYMA….

  O KIEK JU PAUPESE PAMISKESE . VISUR ALE SAVE FOTKINA O NORS VIENAS JU PASIDOMEJO..

  AS VIETOJ PANEVEZIECIO SUSIMOKECIAU BAUDA ANYKSCIAM JEI JAU JIS KA PZEIDE…
  IR IS VIESINTOJO PRISITEISCIAU MILZINISKA SUMA UZ TOKIO LYGIO UZ TOKIO LYGIO VIESINIMUS….

 2. Kadangi IT zinau nuo pat jos pradziu…. O viespatie ir auksciausias kai i IT pasauli atbildejo sociumo apaciosios pletku bobos, apsginklavusios smartfonais…. NEDUOK DIEVE…. BEJE TOKIAS TEMAS REIKIA KELTI I ISTORINI ARCHYVA… TAI BUS ATEITIES KARTOMS NEIKAINUOJAMA MEDZIAGA KAIP DEGRADAVO LIETUVA PER SAVO APACIAS…. JU MORALINIS LYGIS….

 3. Likau nesupratęs. Ar tai taip blogai, kad žmogus nenumeta kur papuola šiukšlių, o nuveža į konteinerį išmesti ? Pagal straipsnio autorių, geriau jau būtų išmetęs visą turinį kokiam miške ar paupyje, tylomis, tai tada visiems labai patiktų.

 4. Gyvulių ūkis

  Įdomus požiūris. Orvelo tiesos ministerija dirba.

 5. Kokie patys esame, tokia israiskos forma visame kame… Kai mane Tevai auklejo gerbti kito zmogaus privatuma bet kuria forma, gyventi aplinkoje kuri gyvena vien “pletkais” yra ganetinai sunku. Jokio skirtumo koks asmuo, viesas, politikas ne politikas, jis turi teise i privatu gyvenima…

  Mano galva si reikala iskreipe musu kulturos POPSO ZVAIGZDES… Kai pacios apie save pradejo kurti pseudo skandalus ir tas sou versle nese didelius pelnus… Veliau politikai prisijunge… O kita mase? Kai ieini i kokia miesto parduotuvyte o pardaveja laisva nuo darbo minute ant visos parduotuves kitai panasiai i save triubija kokie ten “debilai” kazkieno vaikai…. Lyg butu visa gyvenima vien psichikos sutrikimo mokslus kandusi…. Norisi skardziai zemen prasmegti…
  Prekybiniuose centruose, pieveleje, gatveje kito uzsiemimo neturite kaip smegenineje sukti apkalbu multikus…
  O JUS ZINOTE KAD KIEKVIENAS IS JUSU DAUGUMOJE ATVEJU MATO TIK PSEUDO VIZIJA.. TIK TAI KAS VIDUJE.

  KAIP SAKOMA KABIKAI KABO TIK DEL ZIURIKU… ALINKA NORITE PLETKU PRASOM…
  O KONTEINERIU SAVININKAI NORS BANDETE ELMENTARIA PASIKALBETI SU KOMUNALININKAIS? GAL JIE BE PROBLEMU PASTATYTU DAR VIENA KONTEINERI SIOJE VIETOJE…

  BET BUTINAI VIENIEMS ISKELTI SKANDALA.
  KITIEMS REGUOTI… O KAI SUO IR PROBLEMA PAKASAMA LABAI LENGVAI…
  BET KAIP TAUTOJO SUTRAMDYTI LIEZUVAUTOJU MINIA AS TAI NEZINAU….
  KOKS JUSU REIKALAS KAS SU KUOM MIEGA IR KUR KAME BEZDA?
  NEKALBANT APIE PSICHINES SVEIKATOS EKSPERTIZES IS LEMPOS..

  BET KOL DIDELIU PAPU SAVININKES TV EKRANUOSE SUGEBANCIOS TIK PAZIOPCIOTI PRIES MIKROFONA KURS SAVO PASAKAS TELEVIZIJOS SOU… KAIP AS VARGSUTE ISGYVENAU KOSMARA SU KREPSININKU ….
  TOL VALSTIECIAI ATKARTOS JURGELI MEISTRELI LYGI TRADICINEJE PIEVELEJE…

  Jei mes visai suardysim tautinio mentaliteto stiprybe apkalbomis, kaip mes atsilaikysime ne tik pries kita agresyvia valstybine sistema, bet ir rase, jei ateiti tektu su siuo reiskiniu susigrumti? KAI NET RAJONO UZKAMPIO FERMOJE, GERIAUSIAS DARBUOTOJAS APKALBU VIRTUOZAS PETRAS?

 6. Kurortinis miestas, bet atvykusiems iš kitų miestų, šiukšles vežtis į savo miestą? O, kad ir pravažiuojantis.. geriau pakelėje išmest..? Kiek piktų žmonių…

 7. Tam ir yra šiukšliu konteineris ,šiukšlems mesti ,o ne pro langus . kada baigsis išsidirbinejimas? Esam Aceit europos sajungoj ,o mastymas ir elgesys trečiūju šaliu .Nepritariu iš namu veżt šiukšliu maišus ,bet pakely vaziuojant ,gal suvalgius każka ,išmest i konteineri ,tai ne Vogt milijonus is tautos ! Atsipeikekit .

 8. esu anykštietė ,bet šitą žmogų gerbiu ir pateisinu,sakau padarė gerai kad šiukšles išpylė ten kur ir turi išpilti.Lietuva viena ir žmogus už šiukšles moka Lietuvoje,tai kuo čia blogai.Jei norime kad šiukšlės neatsirastų miškuose,grioviuose,neapkasinėjamos pagaliau turi būti visuose rajonuose vienodas mokestis ir visi turime mokėti ir išmesti šiukšles į konteinerį ten kur patogu.Į ketvirtį bent tris dienas skelbti apsivalymo senais baldais,elektronika ir kitais nereikalingais daiktais juk nevisi turi transportą nuvežti į surinkimo aikšteles.Tik didinti didinti mokestį daugiau nieko nedaro dėl žmogaus.

 9. nu lai meta paplentėj ar tiesiog gatvėje…visai jau nupušot- tai kur šiukšles mest, jei ne į konteinerį??????????????????

 10. kaip reikia tokius “fotografus” paimt už šiknos.Žmogus juk nieko blogo nepadarė.

 11. what? bukas straisnio autorius.

  Kanteineris ir skirtas šiukšlėm!!!! Aišku tiek kad straipsnio autorius šiukšles meta kur papuola nes nesupranta kam tie konteineriai net skirti!!!! Kaip dar gali toks bukas žmogus rašyti tokius bukus straipsnius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.