Anykščiuose veiks vakcinacijos centras

„Nykščių“ žiniomis, vakcinacijos centras bus įkurtas mieste, prie J,Biliūno gimnazijos.Operacijų vadovo, mero pavaduotojo Dainiaus Žiogelio teigimu, tikimasi, kad centras pradės veikti kitą savaitę.

Pasak D.Žiogelio, centras reikalingas, nes planuojami didesnės vakcinacijos apimtys. „Centras veiks J. Biliūno gimnazijos sporto salėje, nes yra automobilių aikštelė, atskiras įėjimas“, – sakė D.Žiogelis.

Paklausus, ar Anykščiuose, Vairuotojų gatvėje (nuotraukoje), tebeveikia 2020 m. lapkričio mėnesį atidarytas mobilusis koronaviruso patikrinimo punktas, D.Žiogelis sakė, šis centras dirba „pagal poreikį“.

Linas BITVINSKAS

16 komentarų

 1. ce gal senesnius zmones surinks ir nuves kad vienu rozu visus paskiepitu .

 2. Senolius jau pradejo skiepiti kiek jau tenka išgirsti,bet nieks nesako kokia vakcina skiepis musu senukus.

 3. Anykštėnas

  Noriu būti vakcinacijos centro direktoriumi. Jei reikės įstosiu į partiją. Laukiu pasiūlymų.

  • O jauni zmones kada, skiepijami, ne socialiniai darbuotojai ne mokytojai, kitų specialybių, jie irgi dirba, vaiksto, senoliai gali palaukti..

 4. nesiskiepysiu

 5. Kiek nudės žmonių vakcina ?? Kaip naciai

  • Labai blogas ginklas. Nuo praėjusių metų gruodžio viena vakcinos doze jau paskiepyta apie 4,25 mln gyventojų Izraelyje. Pirmąja vakcinos doze JAV iki šiol paskiepyta 38,2 mln. gyventojų. 14 mln. jau gavo po dvi dozes. JK iki vasario vidurio pirmąja vakcinos doze paskiepijusi 15 mln. žmonių. IR BL…T nei vienas dar nemirė. Nei vienas.

   • Eik tu, o kiek laiko praejo? rasi klozete kepenis po puse metu, ar metu ir nesuprasi nuo ko. Skiepykites, sekmes jums. Mes dar pastebesim .

 6. Tegu ziogelis pirmas pasiskiepija. Paklausia žmonių noru ar jie to nori.

  • Nėra ką klausti,

   Didžioji dalis skiepijasi, na o durnius ir bažnyčioj muša. Durnių mūsų aplinkoje yra ketvirtadalis.

   • Matyt didzioji dalis tokie ir yra. Praplautom smegenelem. O baznycioj, nieks nieko nemusa, cia jusu pagoniskas posakis.

 7. kas is savybledos ,kam ta jurta prie ligonines pastatyta ir kiek ji kainavo

 8. Būsim visi Anykštėnai suvakcinuoti, kaip viščiukai.

 9. Mano manymu reikia vakcinaciją perkelti prie Puntuko – grynas oras , senoliai per dieną nužygiuos, kartu pasivaikščios po mišką. Juokas juokais pas mus, kaip ne visur, juk nevažiuos būriais, nesigrūs. 0Turėtų sudaryti sąrašus ir pagal juos kviesti žmones. Nejaugi poliklinikoje nėra laisvų ir atskirų kabinetų. Galų gale Vienuolio, Baranausko mokyklos arčiau. Arba niekas nemąsto, arba jau nebėra kam mąstyti – skelbiam naujus rinkimus.
  Skaitau ir jau darosi baisu, kokia ne pagarba vyresnio amžiaus žmonėms . To dar niekada nebuvo. Tarp kitko Kultūros rūmai tušti ir yra kitas įėjimas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.