Anykščiuose Vasario 16 -oji buvo paminėta tradicinėmis šaudymo varžybomis

Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai Vasario 16-ąją jau daug metų mini   organizuodami šaudymo varžybas.

Šiais metais šią šventę policijos pareigūnai šventė kartu su Anykščių technologijos mokyklos bendruomene,  krašto apsaugos savanoriais, policijos rėmėjais,  šauliais, kitų organizacijų atstovais. Renginio dalyvius su Lietuvos valstybės atkūrimo diena pasveikino Anykščių technologijos mokyklos direktorius Ramūnas Zlatkus ir laikinai einantis Anykščių rajono policijos komisariato viršininko pareigas Valdas Palionis.

Susirinkusiųjų į Anykščių technologijos mokyklos šaudyklą laukė šaudymas trimis mažo kalibro ginklų: pistoletu, šautuvu su atviru taikikliu ir šautuvu su optiniu taikikliu. Varžybose iš viso dalyvavo 15 komandų.
Suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad pirmąją  komandinę vietą užėmė Anykščių rajono savivaldybės komanda,  antrąją – KASP 505 kuopos komanda, trečiąją – Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus 1-oji komanda.  Asmeninėje įskaitoje taikliausi buvo: šaudant pistoletu – KASP 505 kuopos komandos atstovas Remigijus Mačionis, šaudant šautuvu su atviru taikikliu – Anykščių šaulių 1-osios komandos atstovas Matas Pabarška, šaudant šautuvu su optiniu taikikliu – Anykščių rajono savivaldybės komandos atstovas Renatas Seniūnas. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.
Rūta Avižaitė

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.