Anykščiuose „trys muškietininkai“ kalbėjo, jog sieks, kad visa Lietuva gyventų kaip Suomija

 

Vasario 24 dieną Anykščiuose lankosi Tvarkos ir teisingumo pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderis Artūras Zuokas ir buvęs parlamentaras Artūras Paulauskas, dar lapkritį pasirašę susitarimą Seimo rinkimuose dalyvauti vienu sąrašu „Laisvė ir teisingumas“.

Anykščiuose politikai užsuko į redakciją ir pristatė savo požiūrį į valstybę, šiuo metu vykstančius reiškinius ir planus. Paklausti, koks jų požiūris į regionus, jie kalbėjo, kad daugelis dalykų jų netenkina. Anykščiuose 4 klases baigęs buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas kalbėjo, jog dabar sakoma, kad Vilnius gyvena kaip Suomija, o štai likusi Lietuva – kaip Rumunija. „Kad Vilnius taip gyventų, reikėjo 14 metų kryptingo darbo. Mūsų siekis yra ne tik kad Vilnius gyventų kaip suomiai, bet ir visa Lietuva“.
Apie tai, kad nėra jokio priešiškumo tarp liberalumo ir tautiškumo kalbėjo Artūras Paulauskas, kuris teigė, kad tiki, jog Lietuva išliks ir stiprės. „Tikiu, kad ateis laikas, kai dabar uždaromos mokyklos vėl atsidarys, žmonių daugės, žinoma, sulauksime ir imigracijos, su tuo reikia susitaikyti“, – sakė A. Paulauskas.
Tuo tarpu Remigijus Žemaitaitis kalbėjo, kad ne viskas turi priklausyti „nuo viršūnių“ ir vietiniams politikams nereikia dangstytis, kad jie nieko negali . „Jei vietinė valdžia pasyvi, jei neieško ir nepritraukia investicijų, sunku kalbėti apie pokyčius. Priminsiu, kad vis dėlto 80 procentų vietinio biudžeto priklauso nuo vietos valdžios“, – sakė R. Žemaitaitis.
Paklausti, ar ne per daug Lietuvoje tapo liberalių partijų, vyrai kalbėjo, kad jų liberalumo samprata susijusi ne tik su laisvėmis, bet ir su atsakomybe bei tuo, kad valdininkai negali būti aukščiau Konstitucijos ar įstatymų. „Mūsų supratimu, kai po 30 nepriklausomybės metų bet kurį žmogų gali iškviesti saugumas ir paaiškinti kaip reikia saugoti nepriklausomybę, tai žemina“, – sakė A.Zuokas.
Beje, A.Zuokas kalbėjo, kad Anykščius mato kaip gerą pavyzdį kitiems Lietuvos mažiesiems miestams.
Anykščiuose sąrašo „Laisvė ir teisingumas“ „muškietininkai“ sakė šiandien numatę keletą pažintinių vizitų. Juos lydi buvęs Anykščių meras Kęstutis Tubis, kuris bus šios politinės jėgos kandidatas į Seimą Šiaurinės Deltuvos rinkimų apygardoje.
Linas BITVINSKAS

37 Komentarai

 1. būtinai vynines valgykloj pavalgykit,vynioko įkalkit ir toliau dirbt…

 2. Jie praeitis

  Reikia naujo kraujo.

 3. sake kad blakiu ir erkiu daugeja ,slykstu ,melagiai ,pazadukai ir tuscia vieta is ju ,jie jau buvo ,sukure skurdo gerbuvi

 4. balsuokit uz sosdemus ir konservus, puikiai tvarke visa laika ir rajona tvarko

 5. Čia yra klasiokų !!!

  Linkėjimai Zuokui

 6. nieko neišeina apie šiuos asmenis parašyti blogai (gal tik apie Zuoką)nes jis valdė Vilnių,bet kaip p.Paulauskas ar Žemaitaitis tai tikrai apie juos nieko blogo negirdėjau. Pirmyn.

 7. na jei nebutu sioje komadoje paulausko, tai visai rimtai atrodytu.

 8. Jargutėliau!

  girdėjom moterys matė šakalus Anykščiuose. Nu va dabar tikrai pasirodė, kad tik daugintis nepradėtų su vietinėm, o tai sako ruja tie patinai kaip tik dabar ieško naujų patelių susiporavimui.

 9. Kokie vyrai po Anykščius vaikšto, ką jie aplankė, gal ligoninei buvo, ten kvapas ne koks, gal mokyklos valgykloj buvo ten maistas irgi prastas

 10. Buvo ir,,Anykštoj”ko tą nepasigyrė

 11. ne jau , ti arielka ir cigaretai brungus , patys suomiai rusijan vaziuoja isgert ,tai dabar as turesiu isgert vaziuot net kaliningradan.

 12. Naftalinu paduoda…

 13. NU NESVAIKIT DAUGIAU SU TUO LOVIU.PABUVOT VISI,REZULTATU NULIS.VARYKIT ARKLIUS I SAVO KAIMUS

 14. Trūksta žodžiu. Sutinku su visais komentarais. Nebėra LIETUVOS 😂

 15. Nu ka nenorejom tubio mero, dabar bus seimmo naris

 16. Anykštėnas

  Tai sieks ar suoks?

 17. tai kur galima

  o ka daryt lietuva jau isvogta prie lovio visi nori

 18. klausimėlis

  ar ne Tubis buvo generalinio komisaro pavaduotojps, kai Zuokas į Lenkiją pabėgo ?

 19. grafas Zuokula :DDD

 20. Kažkur girdėjau

  “Nusipelnėmė gyventi geriau” Bet, kad tada nepadėjo tas šūkis. Gal reiktu ji pakeisti į: “Nusiperdėme bezėti linksmiau”

 21. 4 tranų vizitas.

 22. Gal vyninėj padaugino, todėl daug pažadėjo

  • Makaluzo gal kreptelejo…))) Nors uzkanda vynines valgykloje gera. Bo puodai da rusiski matyt, skaniai gamina moteros.

 23. Labai gera mintis tranu ir lovi inkų klano vizitas, Zuokas neišsprendžia šeimos reikalų Tubis teisiamas, tai ką jie gali spręsti Lietuvos mastu užtenka jūsų lozungu eikite nuo lovio į poilsį

 24. aferistu kompanija truksta tik grazulio -dartanjano

 25. Gana ciulbet,nera nei vieno sąžiningo ar nemelagio seimuno.

 26. Įgriso ir nusibodo jau galutinai ...

  Daugiau balsuoti aš ir mano šeimos nariai neis. Ir visai nesvarbu , į seimą ar į rajono tarybą . DZIN…Visos partijos ir atskiri politiniai lavonai jau prie lovio pabuvo ir ne po vieną kartą. Kas iš to , kas pasikeitė eiliniams žmogeliams , a ??? Kaip sėdėjom mėšlo duobėje , taip ir sėdim. O mūsų išrinktieji ir jų šeimos nariai , tik pamsta ir kraunasi sau turtus.

 27. Vienas protingas žmogus baigęs aukštą mokslą buvęs Tremty, įšėjus iš kalbos pasakė,, mus vežė o aš juos varčiau peškom į tuos lagerius, metų metais durnin vargšus žmonės įvairiais projektais kurie jiems suneša turtus ir vis da maža niekaip nuo lovio neatstoja trintuku ir sukčių karta

 28. Melagiu melagiai pazadukai nori lysti prie lovio valdzios nori

 29. Trys paršeliai

  Nif-Nifas, Nuf-Nufas ir Naf-Nafas.

 30. anykštėnė

  Šlykštesnio vaizdo – kelių aferistų vienoje vietoje nebuvau mačiusi, net nusifotkinau, kad visiems parodyčiau, už ką nevalia balsuoti. Svieto perėjūnai, partijas keičiantys kaip kojines, kad tik prilyst prie valdžios lovio. Šlykštu, ponai. Nekantrauju sulaukti sąrašo šitos “naujos partijos” anykštėnų. Neįsivaizduoju, koks padorus žmogus galėtų jungtis? Nefienė? Andrukaitienė>?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.