Anykščiuose svečiavosi Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos nariai

 

Gegužės 15 dieną (antradienį) Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi ir su meru Kęstučiu Tubiu susitiko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) nariai: (LASS) pirmininko pavaduotoja Ramunė Balčikonienė, LASS vyresnioji specialistė Marina Dynda, LASS Anykščių rajono filialo vadovė Kristina Maldžienė, VšĮ Panevėžio ir Utenos regionų aklųjų centro direktorius Aloyzas Vilimas. Susitikime taip pat dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Ieva Gražytė ir Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, atliekanti skyriaus vedėjo funkcijas, Nijolė Pranckevičienė.

Svečiai pasakojo apie LASS organizuojamus renginius, parodas, seminarus ir spektaklius Lietuvos miestuose ir miesteliuose, skirtus mažinti skirtį tarp aklųjų ir silpnaregių bei galinčių matyti. Pasak svečių, šių renginių metu skatinamas atviras ir nuoširdus bendravimas, pasakojama, kaip galima padėti akliesiems ir silpnaregiams.
Savivaldybės ir LASS atstovai sutarė tęsti bendradarbiavimą ir svarstyti galimybę Anykščiuose surengti praktinius seminarus, veiklas švietimo įstaigose, prisijungti prie kitų rajono kultūrinių veiklų.

Anykščių r. savivaldybės informacija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.