Anykščiuose surengtos mokinių kroso varžybos

Ketvirtadienį Jono Biliūno gimnazijos stadione buvo surengtos rajono mokinių kroso varžybos.

Savo meistriškumą demonstravo Antano Baranausko pagr. mokyklos, Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos, J.Biliūno gimnazijos ir Antano Vienuolio progimnazijos ir Traupio pagrindinės mokyklos bėgikai.

2005 m. gim. ir jaunesnių mergaičių amžiaus grupėje triumfavo Samanta Esmantaitė (A.Baranausko pagr. mokykla), antroji vieta atiteko Gabrielei Vanagaitei (A.Vienuolio progim.), trečioji – Smiltei Drevinskaitei (A.Baranausko pagr. mokykla).

2005 m. gim. ir jaunesnių berniukų amžiaus grupėje visus varžovus aplenkė Kasparas Jodelis (A.Vienuolio progim.), sidabro medaliu džiaugėsi Lukas Nimčiuk (A.Vienuolio progim.), bronzos – Kristupas Girnius (A.Vienuolio progim.).

2003-2004 m. gim. amžiaus grupės berniukų tarpe puikiai pasirodė Domas Jankauskas (K.Inčiūros gim.), antroji vieta atiteko Kiprui Gvozdui (A.Vienuolio progim.), trečioji – Ryčiui Karaliui (J.Biliūno gim.). Mergaičių tarpe triumfavo Miglė Mincytė (Traupio pagrindinė mokykla.), antrąją vietą užėmė Viltė Morkūnaitė (A.Vienuolio progim.), trečią – Eglė Savickaitė (A.Baranausko pagr. mokykla).

2002 m. ir vyr. vaikinų amžiaus grupėje varžovams šansų nepaliko Paulius Januškevičius (J.Biliūno gim.), sidabro medalis atiteko Edvinui Šimonučiui (J.Biliūno gim.), bronzos – Rokui Markauskui (A.Baranausko pagr. mokykla). Merginų grupėje ant aukščiausiojo pakylos laiptelio užlipo Fausta Repečkaitė (J.Biliūno gim.).

Paulius Žukauskas

 

10 komentarų

 1. Tik ar varžybos negaléjo bùt anksti ryte,per tokia kaitra vidurdienį,matét kaip vaikai atrodé?pedagogams proto trùksta???

 2. lengva atletams dėmesiui

  Dabar visi lengvaatlečiai yra kviečiami į atviras Anykščių LENGVOSIOS ATLETIKOS pirmenybes kurios vyks 2019-06-10 ( pirmadieni) Troškūnuose , K.Inčiūros gimnazijos stadione.

 3. saunuoliai vaikai, kiek girdejau tik vienas buvo nualpes

 4. pritariu valio

  tokiu oru bėgti pavojinga…

 5. Proto neturejimas va ir parodo pedagogu intelekta supratima apie darba tokiu karciu begti ..pagrindines varzibas atideda …streikavo mokitojai bet taip ir maniau sedi mokiklose ne provesionalai ……O vaikai saunuolei

 6. Atsakymas Tadui

  Šias varžybas rengė Anykščių KKSC , ten labai daug direktorius supranta ( baseine nebūna karšta) ir vadybininkai.

 7. Ne tik tokiu oru krosą organizuoti, bet švietimo skyrius turėtų mąstyti ir apie pamokų trumpinimą. Vaikai šaunuoliai!!!

 8. Tikrai saunuoliai, na bet per toki karsti…

 9. Tik vienas,ar kuriam širdis būt sustojus,tik vienam😂

 10. tai ar tokiu oru galima bėgti…neatsakingumas pedagogų,

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.