Anykščiuose surengtos atviros rajono sunkiosios atletikos pirmenybės

Anykščių sunkiosios atletikos salėje buvo surengtos atviros rajono pirmenybės, kuriose be anykštėnų dar dalyvavo Panevėžio ir Rokiškio ekipos.

Iš viso savo meistriškumą pademonstravo daugiau nei 40 sportininkų.

Anykščių sportininkai pasirodė puikai, jie gerino savo asmeninius pasiekimus.

Svorio kat. 61 kg Eitautas Mačiulis pagerino rovimo rezultatą (išrovė 70 kg, išstūmė 80 kg) ir tapo čempionu.

Debiutavęs Vytautas Gindrėnas užėmė antrą vietą (30-40 kg).

Sv. kat iki 67 kg visą pakylą užėmė anykštėnai: niekas neprilygo Tomui Miškeliūnui (91-105 kg), Nikas Kulieša liko antras (53-65 kg), Kąstis Lapinskas – trečias (52-61 kg).

73 kg sv. kat. visos prizinės vietos taip pat atiteko anykštėnams: Edvinas Dzindulis buvo pirmas (60-70 kg), Rutenis Sereikis – antras (45-60 kg), Justas Kazakevičius – trečias (28-27 kg).

81 kg sv. kat. Edvinas Baklanovas nesulaukė didelio pasipriešinimo ir tapo čempionu (100-120 kg).

89 kg sv. kat. visą pakylą vėl užėmė anykštėnai: Povilui Juodviršiui atiteko aukso medalis (85-100 kg), Laurynui Bražiūnui – sidabro (65-75 kg), Kevinui Ževeliauskui – bronzos (45-58 kg).  96 kg sv. kat. čempionu tapo Gustas Pumputis (75-90 kg), antras liko Laurynas Jonušas.

102 kg sv. kat. nugalėtoju tapo Povilas Kalasauskas (65-79 kg), antrą vietą iškovojo Faustas Anglickas (68-75 kg). 109 kg sv. kat. Gantas Virbalas iškovojo antrą vietą (48-60 kg).

+109 sv. kat. kg čempionu tapo Modestas Plekavičius (60-80 kg).