Anykščiuose – „skanėstai“ su vinimis

Anykštėnai perspėja vieni kitus, kad saugotų augintinius, nes Anykščių centre primėtytą įvairių „skanėstų“, kuriuos gali pačiupti augintiniai.

Teigiama, kad primėtyta batono, mėsos gaminių su vinimis ir dar kažkokiais neaiškiais dariniais. Gali būti, kad ir su žiurkių nuodais.
Toks augintinių nuodijimo būdas fiksuotas Vilniuje, Kaune. Anykščiuose tai pastebima pirmą kartą.
NYKŠČIAI

15 komentarų

 1. Kas per naujiena ir pasmus jau prasidejo?

 2. Kas tai daro tai durnelis visiskas , kuo gi kaltas tas gyvunelis ar tai butu suo ar kate ,

 3. jzinaobroAisteneritanviliusaslinance

  Ziauru.jau gyvunai uzkliuvo

 4. tu blyn isgama

  kad tave sikanti ar sikancia sutrauktu

 5. Lietuvių niekšu žiaurumas viršija visas ribas.

 6. Senai tai viksta, tyliai veža apnuoditus gyvūnus į veterinarijos klinikas Vilnių, Ukmergė… Tik niekas statistikos neveda, anksčiau ar vėliau papuls tie issigimeliai!!!

  • Padangų montuotojai papila vinių, kad didėtų užsakymų. Stikliai samdo vaikus, kad išdaužtų langus. Ar tikrai Ukmergės klinikos?

 7. Gaila tų padarėlių, bet patys ir žmonės kalti prisilaiko ir paleidžia o tie eina per darbas, gėlynus, į kiemus landžioja, jai turi gyvūną tai ir prižiùrėk

  • Taip,tai labai blogai,bet tokių mažuma. Ir ar galima šitaip žiauriai elgtis, juk gyvūnai visai nekalti. O nuodų kančios klaikios. Ir per tokius debilus nukenčia ir mylimi gyvūnai. Tokiems degradams – reiktų žmonių teismo…suėstų tuos žiurknuodžius patys.

 8. parazitai i ju lekstes viniu reikia pridet

 9. efektyviai veiktu tarnybos, ir sugaudytu sunis lakstancius visur, o jei yra seimininkas ir suo palaidas, uzdetu solidzias baudas, nereiktu ieskot zmonems drastisku budu kaip apgint savo turta nuo niokojimo

  • Tai nusikaltimas už kurį ira numatyta reali laisvės atėmimo bausmė… Taigi galvokit ką darot NUODITOJAI, O jai ką šuo padaro atsako jo šeimininkas, bet tikrai ne issigimeliai kurie mano, kad žemė skirta gyvent tik jiems, gyvūnai taip pat turi teisę į gyvenimą, sugadino turtą kreipkis į atitinkamas instancijas, pas mus už linčo teismą irgi numatyta bausmė…

  • Anykštėnė

   Gal jūs tuos sugaudytus priglausit??? Nes prieglaudos perpildytos! Būtų įdomu jei pasidalintumėt kokius turtus nuniokojo palaidi šunys su šeimininkais?!! Jei nemėgstat gyvūnų, tai nors nekurkit muilo operų.

 10. Bet kai šuva Pri.a an tako ir tu užlipti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.