Anykščiuose serga mažiausiai 14, teigiama, kad saviizoliacijoje jau ir gydytojai

COVID-19 susirgimų daugėja. Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtintas rekordinis skaičius naujų COVID-19 ligos atvejų – beveik du tūkstančiai.

Per praėjusią parą patvirtintų atvejų 1972, mažiausiai sergančių Utenos apskrityje – 33 nauji atvejai. Utenos apskrityje susirgimai siejami su protrūkiais krepšinio klube „Utenos Juventus“, Visagino savivaldybėje. Nors Anykščiai vis dar atrodo žemėlapyje „žali“, tačiau sergančių jau nurodoma, kad yra 14, nė vienas negydomas ligoninėje, nėra ir mirusių nuo šio susirgimo. Utenoje sergančių 62, Zarasuose 6, Ignalinoje 9 ,Molėtuose 23.

Tiesa, didelio aiškumo nėra, nes nei Anykščių savivaldybė, nei sukurtas kažkoks kažkieno valdymo centras jokių oficialių pranešimų nesugeba pateikti ir informuoti gyventojų, nei apie susirgimų statistiką, nei apie veiksmus kovojant su epidemija. Vienas žemėlapis nurodo, kad segančių Anykščių rajone yra 14, kitas – kad 25, o kiek yra iš tikro – belieka spėlioti, bet, ko gero, žymiai daugiau. Neoficialiomis žiniomis, jau du Anykščių gydytojai po kontaktų su sergančiais yra saviizoliacijoje.

NYKŠČIAI

77 komentarai

 1. Sugrąžinkit Žiogelį prie gyvulių

  • Ką jie ten daro viskas slapta matyt. Ar nesibaigs informacijos trūkumas masiniais susirgimais? Paskui sakys kad žmonės patys kalti

  • Ziogliai tegul soliuoja kuo toliau.

  • Jam gerai sekdavosi

   tvarkytis su šernų gaišenomis. Bet žmonės juk ne šernai ! Senai jau sakiau – nei botanikui, nei veterinarui, nei policininkui rajoną valdyti misija neįmanoma ! Tuo labiau krepšininkui kurti įstatymus !

   • ir kur geriau?

    Ne kurortinis Kupiškio r. SERGA: 81
    PASVEIKO: 19
    MIRĖ: 0
    Ne kurortinis Panevėžio r. valstietis melioratorius
    SERGA: 112
    Ne kurortinis Ukmergės r. darbietis telefončikas
    SERGA: 108, MIRĖ: 9
    Ne kurortinis Rokiškio r. paksietis milicininkas
    SERGA: 24

    • Nekreipk kitur temos

     Čia ne apie viruso valdymą pastaba buvo, o apie rajono valdymą pilna ta žodžio prasme ! Viruso sergamumas rajone nenusako vadovų kompetencijos lygio !

   • Tiesiog...liūdna

    Kodėl pikti visi ? kaip nepuls mūsų piktos ligos !!! Išmokim pagaliau Visatos pamokas, bumerango principą. Negi dar nesupratot, kad visos bėdos per pačią žmoniją

   • Pas mus tai neserga. Klauskite vaigino kodėl.

  • Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

   Negali, jo buvęs postas panaikintas.

  • Su logika prasilenkia rekomendacijos.
   Vaikai su kaukėm mokyklose, skrydžiai neatšaukti, žmonės sergantis ne nuo koronos – pagalbos negauna,mažos parduotuvės,kavinės bankrutuoja ir t.t.
   Tu geriau lauk vakcinos ir tikėk ką tau rekomenduoja ( nauja infėkcija,jie jau taip viska žino ).

   • Kas blogai jei vaikai su kaukėmis? Nesveiki? Reiškia jiems kaukių reikėjo anksčiau. Pasidomėk kiek pasaulyje sumažėjo antialerginių ir astmos vaistų realizavimas. Ir vien nuo to, kad padidėjo kaukių naudojimas. Ilgą laiką visi stebėjosi, kodėl P. Korėjoje toks mažas procentas sergančių astma. Daryta prielaida, kad dėl papročio nešioti kaukes. Dabar prielaida įrodyta.

  • Žiogeli sėkmės

   Žiogelis gal vienas visprotis, tedirba. Šaunuolis jis. Tegu ligonine domisi. Tegu darbuotojų pasiklausia, kas dedasi , o ne lep. dir.

 2. Gal sudėtinga yra suskaičiuoti. Premijas buvo nesudėtinga pasiimti… Liūdna

 3. Vakar ligoninėj, sakė, buvo sujudimas. Išleistas ligonis kuriam nustatytas kovidas, su juo bendravo personalas. Kodėl išleistas? Kiek turi ir kas izoliuotis.?

 4. Nesuprantu kodel zmones tokie besmegeniai liko,kodel negalim susivienit ir spjaut i tas prakeiktas kaukes,tai jei mums lieps sokt i ugni,tai ir soksim😠?Ka tie pusgalviai pries mus visus padarys.

 5. ka ziogelis padarys jei visi nesisaugo stai ir vel baliai sodybose.nustatytas korona o vazineja masina .zodziu gero nebus kol smegenys neveiks zmonems,

 6. Na ir gražu,nebesugeba suskaičiuoti iki 20,darželinukų lygis Anykščiuose.

 7. tai parašykit aiškiai kas toks ,kad žmonės žinotu ko saugotis.

 8. Bus šakės lėšų neturi 😪🤔🤣

 9. Kur meras? Kokia dabar jo nuomonė apie karantiną? Per pavasarinį karantiną piktinosi, – sakė nereikalingas…

 10. Anykščių savivaldybei ateina šakės 🤔😱

 11. Kur meras pamatysit prieš rinkimus kai žaidęs viską kad tik už jį balsuoti😠

 12. Anykščiuos tarybiniai laikai, neskaičiuosim, neskelbsim ir būsim nugalėtojai ….

 13. Tai gal jau laikas tikrus skaičius pasakyti? Ar dar vaizduosim geriausius iš žalios zonos?

 14. nesinervuokit – čia dar tik pradžia

 15. Ne kurortinis Kupiškio r. SERGA: 81
  PASVEIKO: 19
  MIRĖ: 0
  Ne kurortinis Panevėžio r.
  SERGA: 112
  Ne kurortinis Ukmergės r.
  SERGA: 108, MIRĖ: 9
  Ne kurortinis Rokiškio r.
  SERGA: 24

 16. NAUJI ATVEJAI PER 14 D. 100 000 GYV. 480,5 Lietuvoje SAVIVALDYBĖSE (mažėjančia tvarka):

  Reitingas 141,6 Neringos kurortas
  130,8 Druskininkų kurortas
  128,3 Molėtų r. kurortinis
  127,9 Akmenės r.
  127,3 Šakių r.
  109,6 Visagino
  78,4 Rokiškio r.

  66,4 Vilkaviškio r.
  62,4 Ignalinos r. kurortiniai
  54,9 Pagėgių kontrobandinai
  49,1 Lazdijų r.
  47,8 Anykščių r.
  40,2 Zarasų r.

 17. Taigi skelbe atsakingi darbuotojai, ka negirdejote? Kaip tik miesto centre, kaip tik buvau- viska girdejau, bet…nesakysiu

 18. O Dievulis sako . Saugokis ir aš tau padėsiu.

 19. Kas iš to kad šneka, matėm kaip savivaldybe ir jos vadovais pasitikėti negalima. Jiems dzin

  • Pasitikėti negalima Tubiu. Jis Pajuodžiui sakė, kad suras darbą, o iš tikro teikė psichologo paslaugą.

   • net nelygink, Tubis buvo vyras, o šitie sugeba tik su savo mergiotėmis žmones iš darbo mėtyti ir bando padaryti, kad visi jų bijotų

 20. Chebra, likit ramūs, nešiokit kaukes. Kam be reikalo išsidirbdinėt. Kiek pastebėjau žmonės, kurie naudojasi facebook’u ir ten skleidžiamom įvairiom melagingom istorijom, tie žmonės dažniausiai ir loja. Pradžioj buvo, kad korona netikra. O dabar tie žmonės, kurie netikėjo, kad korona yra rimta liga ir ja susirgo, dejavo ir skundėsi, kokia tai žiauri liga yra. Gerai, gal jūs ir išgyvensit, bet primeskit, kad galit užkrėsti ir savo tėvvus, močiutes, senelius, kurie ne duok dieve, neišgyvens. Ar jūs galėsite vėliau sau dovanoti, kad dėl „suknistos“ kaukės atėmete gyvybe savo artimiausio giminaičio gyvybę? Man juokingi yra komentarai tokie, kaip „tai antsnukis“, „tai suvaržymas mūsų teisių“… Chebra, galvokit prašau apie visus. Tu, kuris išgyvensi su minimaliai simptomais, t.y. sloga ir kosuliu, kitas gali ir netekti gyvybes. Kaip jūs reaguotumėte būdamas to vietoje, kuris kovoja už savo gyvybę. Cmon. Pakentėkime dar pora metelių, kai visa tai praeis ir vėl galėsime gyventi laisvą gyvenimą. Susivienykime, draugai.

 21. Tai kiel ištikro serga?

  Kur ten nebus per pusantro tūkstančio sergančių jei niekas nesisaugo , nedėvi kaukių, į miestą išeini su medicinine kaukę tai visi žiūri į tave keistai, neduok dieve dar išeisi su raspiratorium tai visų akys į tave ir žiūri kaip į raupsuotą🤦🤦 O su Anykščiais išvis blogai, nes skelbiama informacija apie sergančius covid pletkų lygio. Jokios patvirtintos normalios info nėra, tai 25 tai 14 serga..

  • Nu kokie kvaili zmones.Juk nesvarbu kiek serga zinot kad sega vadinasi reikia saugotis kitos iseities nera. Juk visas pasaulis ir serga ir saugosi.Nesisaugosim, susitilsim pas sv.Petra.O karantinas tesis ilgai ir bus paskelbtas dar griestesnis

   • Va kaip sunkiai ,,dabar dirba,, Anykščių ligoninės gyd. Davai tegu dabar išmoka ne po 200€, o po penkius 500€ 🤣
    Nes mūsų rajono gyd. yra ,,atsakingi ir pareigingi,,🤑
    Gal pagalbos reikia?

 22. Ką jūs čia visi rašinėjat nesąmones.Jums bele parašyt ir tiek.Galvot reik kaip neužsikrėst.Mažiau lakstyti reikia ir sėdėti namie,kad kuo mažiau būtų užsikrėtusių žmonių.Jauninas to nesupranta ir jiesko nuotikių,visokių pasilinksminimų,o paskui verkia.Vyrusą įveiksim,laikysimės tvarkos,kaip ir pavasari.Tik tokiu būdu lipsime iš duobės.Svarbiausia ne panikuoti,klausyt ką sako specialistai per radiją,TV.Pas mus gal nėra kordinacinio žmogaus kuris visatai kuruotu. ir spręstų visą susidariusia problema.Mes Anykščiai esam pakolkas aukštumoij,pagal kitus rajonus.

 23. Partijų koalicija atnaujino susitarimą- koronaviruso nebus! Dėkokit Obelevičiui, Žiogeliui, Sargūnui ir Baurai. Tuo jie nusipelno anykštėnų pagarbos

 24. Galiu atsakingai pareikšti, kad Traupyje Covido nėra. Yra gražių gėlynėlių, kai kas dar žydi. Apie Anykščius nieko nežinau, dirbu nuotoliniu nuo Anykščių būdu. Jei pavyks neišvykt į keliones, gal atvyksiu į darbovietę. Bet gal nevyksiu, nes, sako, Anykščiuose yra kažkiek Covido.

 25. Anykščių savivaldybei ateina šakės .Netinkamiausi vadovai per visą Anykščių egzistavimą

 26. Kodėl nepriima ligoninės vadovo? Laikinas žmogus yra laikinas, jis nedirba taip, kaip priklauso. Kažkoks neatsakingas, atmestinis jaučiasi požiūris

 27. Lietuvoje sergančiųjų Covid-19 statistika skelbiama, Anykščiuose – ne.
  Kadangi nėra oficialios statistikos, platinami gandai, o kai kas mano, kad nėra ir sergančių Anykščiuose ir mažiau saugosi.
  Yra gyventojų, kuriems tai gyvybiškai svarbi informacija.

  • Gal galite pateiktų tų gyventojų, kuriems tai gyvybiškai svarbi informacija, sąrašą? Lietuvoje sergančių Covid-19 statistikoje aiškiai parašyta apie Anykščius.

   • Kas patenka į rizikos grupes galite pasiskaityti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje.
    Patekusiems į rizikos grupes tai yra gyvybiškai svarbi informacija.
    Ar sunku suprasti?

 28. Anykščiuose nuo ligos pradžios susirgo 25 žmomės. 11 laikoma pasveikusiais, o 14 dar serga. Štai ir visa matematika. Paskaitykite Sveikatos ministerijos puslapyje ir nereikės spėlioti.

 29. Žmonės supranta

  Galvojama, kad slepiant nuo žmonių tiesą, didės valdininkų ir laikino ligoninės direktoriaus prestižas. Ką čia tie eiliniai žmogeliai išmano… Nėra koronos pas mus. Juk nėra.

 30. Nusiraminkit. Šiandien jau Anykščiuose 20 sergančių.

 31. Šios dienos SAM žemėlapyje Anykščių r. sergančių yra 20

 32. kur dingo auksinis vaiginas? ko dabar tyli silta vieta atkovojes?tegu pranesa kas daroma

 33. O.Dieve apsaugok nuo korono Vaigina juk jis rizikos grupej/o jo Pilkauskaite nuo jo neuzsikres artimai draugaujant/o nieko nekaltas personalas .leiskit ramiai pensininkui ilsetis

 34. pilnos parduouves zmoniu,nosis sukise apziurineja prekes,na nepanasu i karantina,kazkaip visi atsipalaidave.

  • A visi gal tam Traupio sodelyje sulinde kur šiandien rodė ??Ir toj pavėsinėje sėdi😃,,citata,,Gerai kad neprokuroras ,mėgstu sodinti……Tas geras

 35. serga ir gydytoja buvusi polik…………….. bet tai slepiama

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.