Anykščiuose sėkmingai verslą plėtojantis „SPA Vilnius“ plečiasi į dar vieną kurortą

Bendrovės „Vastint Lithuania“ gavo viešbučio „Marriott“ Palangoje, buvusio „Jūratės“ baseino vietoje, statybos leidimą. 173 numerių „Marriott“ viešbučio su „SPA Vilnius“ sveikatingumo centru statybos darbus planuojama pradėti 2018 metų antrąjį ketvirtį.

„SPA Vilnius“, operuojantis tris SPA centrus Lietuvoje – Druskininkuose, Anykščiuose ir Vilniuje – į Palangą planuoja perkelti aukščiausius reikalavimus aptarnavimo kokybei, paslaugų asortimentui, darbuotojų atrankai. „Svarbiausia mums – mūsų klientų pasitenkinimas, tikėjimas mumis bei jų rato augimas. Jau dabar „SPA Vilnius“ didžiuojasi daugiau nei 3000 lojalių klientų iš įvairių šalių, o atsiradus SPA Palangoje, kartu su „Marriott“ prekiniu ženklu, drąsiai tikimės ištikimų klientų ratą plėsti, jį papildyti ne tik svečiais iš Lietuvos ar Rytų Europos, tačiau didelius lūkesčius keliame ir Vakarų šalių klientūros pagausėjimui“, – kalbėjo „SPA Vilnius“ įkūrėjas ir vadovas Valdas Trinkūnas.

4 Komentarai

  1. nu siaubas,kokia nauda,ypatingai Anykščių pensininkams

  2. Verslas Anyksciuose

    Vetra – Kodel pensininkai, bedarbiai, pašalpiniai turi gauti “nauda” nuo to kaip kuriamas verslas? Daugiau nieko negirdziu, tik kaip turistai, verslas ir kita nieko neduoda vietiniam, pensininkam, bedarbiam ir t.t. Jie kas akcininkai? Turi gauti procentus?

  3. geriau vandenį atpiginkit !!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.