Anykščiuose projektas „Nuspalvink vasaros miestus“ jau įgauna pagreitį

Konkursą laimėjęs Anykščių miesto centre stovintis pastatas, kaip teigė menininkas,  yra neįprastoje vietoje, miesto parko prieigose, tad piešinys, kurio kontūrai jau ryškėja, turėtų būti akcentas, papildantis aplinką. Ar jį pastebės turistai, tai atskiras klausimas, nes pastato siena atsukta į miesto parką. Kažkaip neteko matyti, kad didelės turistų grupės vaikštinėtų  parku. Žmonių susibūrimas parke būna nebent per didžiąsias šventes. Tiek to, pagyvensime – pamatysime. Galbūt piešinys ant ne kokią reputaciją tarp anykštėnų turinčio pastato pakeis jo įvaizdį,  sudrausmins jo gyventojus ir patrauks  turistų dėmesį…

Menininko manymu, piešinys turi būti ryškus, kontrastingas žaliai spalvai. Kol kas to didžiulio kontrasto nematyti.

NYKŠČIAI

16 komentarų

 1. Man nepatinka pasirinktas piešinys. Viliuosi, kad daugumai bus gražu.

 2. Kazkokia terlione

 3. Nesamoninga penktoko terlione, gal ka grazaus padarytumet,o ne toki s…

 4. Kiek menininkas uzdirbs?

 5. Grazu ir smagu kad puošia mūsų miestą🙂

 6. Labai grazu

 7. Jums kazkas yra kas nors gero??? Gaunate uz aciu, bando paslepti Anyksciu Baisiausia Nama, o jus vis verkiat ir verkiat..Susiraskite darbus, ir nebus kada nesamoniu daryt.

 8. Jums kazkas yra kas nors gero??? Gaunate uz aciu, bando paslepti Anyksciu Baisiausia Nama, o jus vis verkiat ir verkiat..Susiraskite darbus, ir nebus kada nesamoniu daryt.

 9. Lankėmės Anykščiuose, labai gražus miestas, puikiai atrodo pagražinti namai,gražūs dailininkų darbai. Puoškite ir gražinkite savo miestą.

 10. Saunuoliai menininkai ! Aciu uz grazejancius Anykscius 😉

 11. Negrazu visai,vajazau kaip baisu,nuvalyt viska irgereu myžančius pijokus nupaišykit,ar pletkininkes davatkas,va tada tai gerai bus,Asmeniškai aš tai matau prasme tuose piešiniuose,o debiliukai kurie mokyklos nelanke niekada gali rasinet savo nepasitenkinimus ir toliau

 12. Sveikintina, kad bandoma miestui suteikti daugiau spalvų, ryškumo. Norėtųsi dailių, prasmingų, meniškai vertingų ir vienareikšmiškai aiškių puošmenų. Pvz. Telšiai tikrai pasipuošė uteniškės tautodailininkės Odetos Bražėnienės karpiniu, o Anykščiuose – kažkokie haliucinogeniniai grybukai su (atsiprašau) gaidžiu ir kažkokia lyg ir pozityvi teplionė @ ženklo tema. Mano nuomone – negražu, neįdomu, neverta! Pritrūko skonio ir supratimo atsakingiems žmonėms. Jumoristiniai paveiksla gerai, kai yra ir rimtų.

 13. Keliam nykčius

  Puikus piešinys. Simbolika. Raidė A ir nykščiai = Anykščiai.
  Faina 🙂

 14. labai šaunus piešinys

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.