Anykščiuose nėra norinčių skiepytis?

Į BNS žurnalisto Igno Jačausko klausimą, kodėl Anykščiuose nuo koronaviruso paskiepyta keliasdešimt SPA Vilnius Anykščiai sveikatinimo centro darbuotojų, nors ši įstaiga šiuo metu nevykdo veiklos dėl karantino apribojimų, rajono meras Sigutis Obelevičius tvirtino, kad  „iš viso rajone jau paskiepyta apie tūkstantis asmenų sveikatos priežiūros ir socialinės globos įstaigose ir, tik nebelikus norinčiųjų skiepytis, trečiadienį vakcinos skirtos maždaug pusei SPA Vilnius Anykščiai  darbuotojų“.  Pasak mero, skiepus gavo apie 60 darbuotojų.

NYKŠČIAI

52 komentarai

 1. ką jis čia nusišneka?? kur buvo skelbta apie kažkokį skiepyjimą? visi nori skiepytis, tik niekas net nežino, kur kada ir kaip. Nebeliko norinčių rajone skiepytis mat.

 2. na ir nusikalbėjo ,kad neliko norinčių juk nekvietė norinčių aš norėjau ir esu rizikos grupėje

  • O jus bent skaitėte ką jis pasakė? Antraštė – tai ne jo pasisakymas, o papraščiausiai žurnalisto parašyta antraštė

  • Kalba eina, kad nebėra norinčių skiepytis sveikatos įstaigose, o ne rajone… Toks jau tas prioritetinis sąrašas , gydimo įstaigos ir tik po to rizikos grupių gyventojai.. O kaip meras sakė SPA dirba pagal gydimo įstaigos licenciją…

   • Svedasu Jadze

    nu bet šitas UAB-as su SPA tai gi nedirba kaip gydymo įstaiga, o kad licenciją turi tai dar ne prioritetas. Svedasuos naftos bazę turinti „Aluša“ irgi turi licenciją gydymo paslaugoms, bet degalinės ir naftos bazės darbuotojų savivaldybė nepakvietė skiepytis. Tai kur čia grybai auga?

    • Svėdasų naftos magnato sveikatinimo uabas Utenoje senai suskiepytas Utenoje, kur privačiai vykdo sveikatinimo paslaugas pagal SAM licenziją.

     • egi Svedasys anas išsinamavą iš savivaldybes patalpas tai gal dirba neskiepyti. Ti laikraštys rašė, kad virusą židinys Svedasys buvo ir net seniūnas susirgą. Reikia saugat mūsų gelbetajus kurie Svedasys sveikatų pardavinės ne tik benziną kolonkėj.

 3. Aš nenoriu ir visai negalvoju skiepytis.Kas žino jos bus poveikio?

  • Taip pat kaip nežinome ir galimo Covid,o palikto poveikio… Vieni lengvai praserga, kitiems lieka surandėję plaučiai.. Ir komplilacijų nuo Covido kol kas daugiau nei nuo vakcinos…

  • Marijos žemėje gyveni,durniu visur užtenka,man jūsų skiepas teks,ačiū.

 4. Ka cia meluoja,troskunuose zmones neskiepyti,versim tokia valdzia.

 5. Kodėl pirtininkų iš komunalinio ir duobkasių neskiepyja, kurie teikia socialines paslaugas. Ar meras iš to negauna naudos? Čia tai nepertraukiamos paslaugos, būtinos rajone.

 6. norit! Čia gi obelevičius

 7. Kokia gėda….

 8. da dar karta geda ,savivaldybe atsakinga uz skiepijma,daug ligoniu namuose laukia kurie negali vaiscioti,rizikos grupes,baisu kas darosi ANY7KSCIUOSE

 9. Cia padeka SPA vadui, kad 3 sklypus padovanojo:)

 10. Labai noriu skiepytis, bet nežinau, kur kreiptis. Gal meras žino?

 11. Man reikalingas mero atsakymas, ka daryti jaunam žmogui priklausančiam rizikos grupei ??? Kur į savivaldybę gal eiti skiepo prašyti ???

  • Infoanyksciai

   Į savivaldybę karantino metu eiti nerekomenduojama. Esate raštingas ir prašymą galite pateikti paprasčiausiai per elektroninius valdžios vartus arba pasirašytą prašymą nusiųsti savivaldybės vieno langelio aptarnavimo adresu.
   Pastaba: anoniminių, pasirašytų „Siaubas“ vardu prašymai nenagrinėjami

   • infoanykštėnas

    neapsiribokit biurokratiniais vartais, o stenkitės išklausyti žmogų, nesvarbu kokia forma. Žmonės jums moka atlyginimą

    • prašom dėl išklausymo paslaugų registruotis telefonu pagal savivaldybės vadovų skelbiamos darbotvarkės gyventojų priėmimo valandas. Mums rūpi vis gyventojai, net ir tiek, kurie visai nerūpi dėl piktybiško elgesio visuomenėje.

 12. Jėzau kad visi či verkia dėl šito skiepo.

 13. Ar yra dar tikinčių. tuo, ką šneka obelevičius ir savivaldybė????

 14. Kaip gali šitaip šnekėti meras.Nebuvo norinčių skiepytis.Kas jam smegenys išdžiuvo ar pinigais užpylė.kada bus Anykščiuose kas nors skaidraus

 15. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  https://www.anykpspc.lt/Naujienos/gauta-papildoma-gripo-vakcinos-siunta/

  Kokie dar vartai per savivaldybe, aiskiai parasyta kas ir kaip… Nors daugeliui verta butu issiaiskinti ar organizmas pats „nepasiskiepijo“. Serologinis antikunu testas nustato.

 16. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Cia apie gripo vakcina, sumaisiau. Bet buvo kazkur informacija kreiptis i seimos gydytoja. Bet zmones daug daugiau amo netektu suzinoje koks realus skacius zmoniu turi antikunus nuo Covid 19………. Panasiai virusas realybeje plinta mirtingum dauginant is 1000…

 17. Pensininkas Rapolas

  Kituose rajonuose, pavyzdžiui, Utenoje, iš anksto paskelbta, kiek kokioje seniūnijoje yra garbaus amžiaus žmonių, kuriems bus teikiama pirmenybė vakcinuotis, viešai paskelbta, kokioje seniūnijos patalpoje žmonės bus skiepijami. Viskas aišku, vieša. O Anykščiuose nežinia kaip bus. Vienoje žiniasklaidos priemonėje paskelbta, kad Anykščiuose sudaryti tokie sąrašai, pirminės sveikatos priežiūros įstaiga sudarė 100 žmonių sąraša ir kad skiepijimas vyks Anykščių A. Baranausko mokyklos sporto salėje. Visiška nesąmonė. Argi tik 100 pensininkų gyvena rajone ir argi viosi galės atvažiuoti iš kaimų į Anykščius? O jei organizuos skiepijimą nuo COVID-19 tik poliklinikos šeimos gydytojai, tai taip ir bus chaosas, kaip su skiepais nuo gripo. Rudenį, kai reikėjo skiepytis, tai niekaip negalėjai pataikyti, arba nemokamų skiepų dar nėra ir nežinia kada bus, arba skiepai jau buvo gauti ir nebeliko. Užtat už pinigus buvo galima pasiskiepyti. O kai žiema beveik įpusėjo, pasirodė pranešimai, kad nuo gripo skiepų yra ir galima pasiskiepyti. O kaip bus su šita vakcina, kaip tie 100 laimingųjų bus atrinkti? Pagal; nosies dydį, ausų ilgį ar giminystės ryšius?

  • Ar matėm kada teisybę ar proto proveržį Bėda ir tik.

  • Utenoje visiškas bardakas. Privertė skambinti ir registruotis. Skambinti reikia seniūnijos socialinei darbuotojai. Darbuotoja nieko nežino apie jokias rizikas. Kaip ji būdama ne gydytoja gali žinoti koks yra masės indeksas ir kas yra parapraktito operacija? Pensininkas Rapolas meluoja kad yra žinoma kur bus skiepijama. Tose Utenos seniūnijose kur yra ambulatorijos žinoma, o kur nėra nežinoma. Anykščiuose gerokai geriau, nes pačiam pensininkui paskambina šeimos gydytojas.

 18. Kritika Žiogeliui. Aūūūū, atsakyk žmogui

 19. Tikriausiai Spa turės kažkokių palankių sąlygu,nes didžioji dalis darbuotojų paskiepyti. Ir vėl kažkas daugiau žino.

 20. Anuksciuse nera geros valdzios

 21. kalhoznikas

  labai teisingai-seimos gydytojas turi zinot savo pacientus kam reikalingeni skiepeai o ne sakyt -jau n e b e r a -mokek durniau .va taip skiepijama

 22. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Cia as sugluminau su tais seimos gydytojais…. Nes sioje valstybeje daznai darai klaidu inertiskai manydamas, kad taip turetu buti. Svietimo reikalais uzsiimti pedagogai. Ekonomikos ekonomistai. O medicinos medikai. Maniau kai sitiek rezta kalbu, susitelkime, bukime pilietiski uz LIETUVA, kad tos virtualios eiles sarasas maniau yra seniai sudarytas ir centralizuotai suorganizuotas…. Pasirodo klydau. Situacija tokia kaip aprase komentatorius Rapolas ir skiepijimosi tvarka su zemiau pateiktu tekstu pavesta savivaldybiu politikams.
  ________________________________________________________________________________________________________________
  Kaip veiks skiepijimo „mechanizmas“ ir kur bus galima pasiskiepyti?
  Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) specialistai nuolat konsultuojasi su Europos Komisija, kad skiepijimo mechanizmas veiktų sklandžiai. Pirmoji vakcinos siunta bus paskirstyta į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio ligonines.

  Antrajam vakcinacijos etapui pasitelkiamos savivaldybės. Savivaldybių administracijų direktoriai paskyrė koordinatorių – savivaldybės gydytoją ar kitą administracijos darbuotoją, kuris koordinuos vakcinacijos procesą konkrečioje savivaldybėje bei prioritetinių grupių paskiepijimą organizuosiančias asmens sveikatos priežiūros įstaigas.

  Paskirti koordinatoriai organizuos skiepijimą nuo koronaviruso jų savivaldybių teritorijoje esančiose gydymo įstaigose. Kad užtikrintume sklandų gyventojų skiepijimą – SAM ekspertai glaudžiai bendradarbiaus su koordinatoriais.

 23. Pasipiktines

  Nėra norinčių skiepytis. Tik glušų glušas gali taip kalbėti…

 24. Kas nepatinka,kad medikai pasiskiepijo?Palaukti juk ir jums ateis eilė,jei to norit.

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   As jusu labai atsiprasau, bet is komentaro stiliaus jausdamas jusu auksta inteligencijos lygi turincia asmenybe, norejau paklausti?

   Ar pagal naujaji medicinos darbuotoju licencijavimo metoda, mano labai gerbiamos erotinio masazo specialistes, taip pat priklauso medicinos darbuotoju kategorijai su padidinta rizika?

 25. Argi tas mūsų meras nusikalba pirmą kartą, nesijaučia , kad Anykščiai turi merą- kada ne kada ,kokią nesamonę ,vepteli … pasikonsultuokite su Utena -ten visi žmonės surašyti ir žino kada pas juos bus skiepijima ……..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.