Anykščiuose – nauja automobilių dalių parduotuvė

Lietuvoje automobilių dalimis prekiaujanti bendrovė „Eoltas“ birželio 4 dieną Anykščiuose atidaro parduotuvę „Viskas automobiliui“, kurioje automobilininkai palankiomis kainomis ras plačiausią prekių asortimentą. Nuo šiol spartesniu dalių pristatymu galės džiaugtis ir itin retų automobilių savininkai.

Reikia kokybiškų automobilių dalių – užsukite!

Naują prekybos centrą „Viskas automobiliui“ Anykščiuose pirkėjai ras K. Ladigos g. 13. Čia bus prekiaujama ne tik įvairiausiomis dalimis automobilio remontui, bet ir jo priežiūrai reikalingais produktais – 240 kv. m. ploto patalpose bus atskleista parduotuvės pavadinime įrašyta koncepcija – viskas automobiliui. „Eoltas“ visoje Lietuvoje turi daugiau kaip 20 specializuotų automobilių dalių parduotuvių, kuriose per mėnesį apsilanko net 120 tūkst. žmonių.
„Šiemet „Eoltui“ yra 25-ieji veiklos metai. Per tą laiką sukaupėme daug patirties. Anykščių regiono UAB „Panevėžio Eoltas“ verslo klientai labai noriai perka iš mūsų automobilių dalis. Prekes į Anykščius klientams pristatome tris kartus per dieną. Jų paklausa vis didėja, todėl nutarėme įsikurti arčiau savo nuolatinių klientų ir suteikti galimybę visiems anykštėnams įsigyti kokybiškų automobilių dalių. Anykščiai – vienas labiausiai lankomų Lietuvos miestų, todėl automobilio dalių galės įsigyti ne tik vietiniai gyventojai, bet ir miesto svečiai“, – pasakojo „Panevėžio Eoltas“ vadovas Giedrius Žlibinas.

Visos prekės – per dieną

Naujoje parduotuvėje vairuotojai ras visas automobilių dalis ir remonto įrankius, kokių tik gali prireikti, o iškilus klausimų bus galima pasikonsultuoti su profesionaliais pardavėjais. Rečiau reikalingos dalys bus pristatomos iš centrinio „Eolto“ sandėlio Kaune ar bet kurios kitos bendrovės parduotuvės. Prekės į Anykščius bus vežamos 2–3 kartus per dieną. Reikiamą dalį užsisakęs pirkėjas ją gaus tą pačią arba vėliausiai kitą dieną.
„Eoltas“ Anykščiuose pasirūpins net ir labai retais automobiliais, kuriems reikalingų dalių visose Baltijos šalyse nė su žiburiu nerasi. Tokias dalis bendrovės atstovai greičiau nei per savaitę gali pristatyti iš įvairiose Europos šalyse esančių sandėlių. Asortimentas – daugiau kaip 800 tūkst. dalių, kurios parduodamos be tarpininkavimo mokesčių, nes „Eoltas“ – oficialus daugelio prekių ženklų atstovas.
Norint savarankiškai užsisakyti reikiamą automobilio dalį, tai galima padaryti neiškeliant kojos iš namų – interneto svetainėje www.eoltas.lt veikia elektroninė parduotuvė. Ieškinio lauke įvedęs gamintoją, prekės kodą ar automobilio modelį kiekvienas iš gausaus prekių katalogo gali išsirinkti norimą daiktą.
„Eoltas“ Lietuvoje ir Baltijos šalyse atstovauja daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų, taigi pirkėjai prekes gauna iš pirmų rankų. „Panevėžio Eoltas“, atidarydamas naują parduotuvę „Viskas automobiliui“ Anykščiuose, kelia sau tikslą vietos automobilininkams pasiūlyti prekes, kurių kainos ir kokybės santykis geriausias.

Pirmąją parduotuvės atidarymo savaitę daugumai dalių bus taikoma 30 proc. nuolaida! Be to, visus pirkėjus vaišinsime kava!

Apie „Eoltą“

„Eoltas“ – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems ir komerciniams automobiliams. „Eolto“ klientai – automobilių servisai, automobilių dalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai ir dalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. „Eoltas“ kasmet plečia savo prekybos apimtis. Pernai įmonės apyvarta siekė 56,1 mln. eurų.

13 Komentarai

 1. bet jau kaip pardavėjai lėtai dirba, tai…

 2. tai kur čia skubėt reikia…gaisras gal…

  • Turbūt esi iš tų, kurie per miestą važiuoja ant 20 km/h ir kai kiti lenkia aiškini apie gaisrą.
   Dėl aptarnavimo, jei vienos detalės ieško 10 minučių – tai žemas prekybininkų lygis. Žinoma, gal situacija pagerės.

 3. O aptarnavimas žemiausio lygio .Niekas nekreipia dėmesio į pirkėją.Darbuotojų daug, bet supratimo nulis.Jiems dar mokytis ir dar kartą mokytis.Tikrai daugiau nesilankysime!

 4. tai jei nepatinka, eikit i turgeli, ten juk geriau ir aptarnavimas auksto lygio. o gal cia raso anyksciu autodetaliu parduotuviu savininkai? jei taip, tai teks pasistengti ir pasispausti. sekmes.

 5. Vietinis aborigenas

  Linkiu sekmės ,nes jos čia prireiks. Gerai žinant šį Anykščių kaimelį ,iš kurio beveik visi jauno amžiaus žmonės emigravo ,pranašu nebūsit. Puikiai žinom kokia čia likusių žmonių perkamoji galia. Pusė vietinių pensininkai , dalis pašalpininkai ,na ir nedidelė dalis dirbančių ,kurie visą šią armadą (įskaitant ir nemažėjančią biurokratų armiją) turi išlaikyti ant savo pečių. Ir mano nuomonia ,situacija čia kiekvienais metais tik blogėja.

 6. Vietini aborigenai ,Anykščiai MIESTAS,o ne kaimas ,kaimas yra burbiškis ar Elmininkai . Apsišvieskit,o tada sakykit kas yra,kaimas ,o kas ne 😀

 7. Skaitytojai, pasisakėte kaip esanti labai išsilavinusi, tad dar kartą pasižiūrėkite kaip parašėte komentarą. Jei kas neaišku pasižiūrėkite į laikraščius dėl kablelio rašymo. Sakykite už ką nekenčiate Burbiškio?

 8. kuo daugiau,tuo geriau

 9. dar viena konkurentas, pirkėjui tik geriau

 10. Nieko gero kainos per didelės, kitose detaliu parduotuvese pigiau.

 11. Puiki parduotuvė!!! Labai maloniai aptarnauja ir pataria. Ir labai malonus individualus dėmesys klientui, ne konvejeris, kurio, paskaičius komentarus, panašu, kad anykštėnai labai nori. Labiausiai nustebino jaunas kolektyvas. Džiugu, kad esate, gyvuokite !!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.