Anykščiuose lankysis Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky

Šie metai Seimo paskelbti Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metais. Anykščiai garsėja, kaip miestas, kuriame prieš I ir II pasaulinius karus gyveno gausi žydų bendruomenė. Anykščių mieste ir Kurklių miestelyje yra išlikę žydų maldos namai – sinagogos.  Kurklių sinagoga paskelbta valstybės saugomu kultūros objektu   Rytoj, rugsėjo 11 dieną, F. Kukliansky susitiks su rajono valdžios atstovais.

Kaip „Nykščius“ informavo rajono meras Sigutis Obelevičius, tai bus dalykinis susitikimas. „Pokalbis turėtų vykti apie Kurklių sinagogos planuojama remontą ir kitas projektines veiklas“, – sakė meras.

NYKŠČIAI

15 komentarų

  1. Nors pavadinime klaidas išsitaisykit.

  2. Ojej koks didelis svečias čia lankysis. Tokia jau pirmininkė, nuo kurios veiklos ir pasisakymų kitos žydų bendruomenės atsiriboja. Nelabai kam įdomi.

  3. Šlykšti boba ,visur kišasi ,tegul tvarkosi savo aplinkoj .

  4. Visada Kumečiai tarnavo žydams ?? Gal jau gana ??

  5. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

    Ar tik ne žydšaudžių palikuonys rašo komentarus,a?

  6. Koktu nuo tos kuklianski, ar jau ištratijo lietuvių fondus, kad varo reklmuotis. Kelią tokiai užtverti už Lietuvos vardo dergimą. Kartu su ta vanagaite varinėjo po Ameriką už mūs pinigėlius ir niekino Lietuvą. Prie ko čia Anykščiai, jau nužiūrėjo ką nors nugvelbimui ? Neįleiskit jos net į miestą, užteks kerštaut šaliai, kurioj gyvena. Lai varo pas savus t.y. B.Geitso giminaičius…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.