Anykščiuose kuriasi naujos partijos skyrius

 

Lietuvoje kuriasi partija Nacionalinis susivienijimas. Gali būti, kad į nusistovėjusią partijų padangę Anykščiuose įsiverš dar vienas politinis darinys.

Naujoji partija apeliuoja į tai, kad nepavyko sutvarkyti atkurtos valstybės gyvenimo, vadovaujantis Sąjūdžio iškelta Lietuvos vizija, jo programiniais principais bei tikslais. Nepriklausomos Lietuvos politinis gyvenimas ir ligšiolinė partijų veikla lėmė ne tik masinę emigraciją, demografinę krizę, milžinišką socialinę atskirtį, nacionalinės savigarbos praradimą. Partijos skyriai kuriasi ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir periferijoje. Nurodoma, kad Nacionalinio susivienijimo koordinatorius Anykščiuose yra Algimantas Mikutis. „Nykščiai“ susisiekė su A.Mikučiu. „Šiai dienai turime 8 piliečių parašus“, – apie tai, kaip sekasi, kalbėjo A.Mikutis. Jo teigimu, nauja politinė jėga reikalinga todėl, kad dalis žmonių nebepasitiki partijomis, o tautai ir valstybei kyla realus pavojus. „Pažiūrėkite, kas darosi pasaulyje, tyliai išlikti nuošalyje nepavyks“, – paklaustas, kodėl nusprendė įsitraukti į politinę veiklą, sakė A. Mikutis.
Priminsime, kad Anykščių rajone savo partijos skyrius turi konservatoriai, socialdemokratai, „darbiečiai“, „valstiečiai“ ir liberalai. Rinkimuose dalyvavo ir K.Tubio visuomeninis rinkimų komitetas. Anksčiau aktyviai veikęs „Tvarkos ir teisingumo“ partijos skyrius rinkimuose į Anykščių rajono tarybą nedalyvavo.
NYKŠČIAI

16 komentarų

 1. Realūs klausimai

  1. Kas ir kaip finansuos šios partijos veiklą? Iš kur ateis pinigai? Kiek milijonų eurų ši partija turės savo biudžete?
  2. Ar jos nariai irgi bus persidažę komunistai, kokių pilna Anykščių valdžioje?

 2. Kas tas Algimantas Mikutis?

  • Ar tu žinai?

   Ar tikrai šitas Mikutis yra tas saugumietis (VSD), kuris girtas vairavo automobilį, ar čia tik toks sutapimas?

 3. kad Lietuvoje butu kiek nors ramesnis gyvenimas reikia kuo maziau partiju,ir nereiketu kurti partiju kiekvienam norinciam pirmuoju būti sukurtos partijos sarase.Tokios del savo individualaus islikimo kuriantys partijas nesvarbu kokiu pavadinimu-tai yra niekinis reikalas.Lietuvoje,tiek musu rajone nusistoveje trys pagrindines partijos-kocervatoriu,socialdemokratu,valstieciu,o visos kitos,tai tik tusti sukiai,bereiksmes reklamos ir rinkeju durninimas.

 4. O kas gi darosi tame pasaulyje ? Ir koks gi bus sitos partijos vaidmuo tame pasaulio darymesi ?

 5. Partiju gausa nieko gero neduoda , tik dar labiau inesa sumaisties , juk visi zada kalnus nuverst , o realiai matom ka – vien tik rietenas ……

 6. https://lls.lt/skyriu-vadovai-20
  Kaip galima pamiršti dar vieną partiją ?
  Skyriaus vadovas Alvydas Gervinskas

 7. Rašo komentarus su siaubingomis gramatinėmis klaidomis. Jei tu esi mažai raštingas, ko verta tavo nuomonė?
  Eik griovių kast, o ne savo nuomonę reikšt.

 8. Šitas kelių erelis ?

  Į šį posėdį neatvyko vasario 9-ąją kelyje Vilnius-Utena beveik dvigubai maksimalų leistiną greitį viršijęs VSD darbuotojas Algimantas Mikutis. Kaip BNS sužinojo Vilniaus miesto vyriausiojo policijos komisariato Eismo priežiūros tarnyboje, pareigūnas pažeidimo svarstymui nepateikė jokių dokumentų, įrodančių, jog vėlyvą sekmadienio vakarą buvo tarnyboje ir leistiną greitį viršijo dėl svarbių reikalų. Saugumietis tarnybiniu automobiliu važiavo 166 kilometrų per valandą greičiu, kai tuo tarpu toje kelio atkarpoje leistinas greitis yra 90 kilometrų per valandą. Dideliu greičiu lėkęs A.Mikutis pareigūnų stabdomas nesustojo ir nuo posto nuvažiavo 183 metrus. Policininkams bėglį teko vytis. Sostinės policijos vadovas Erikas Kaliačius po įvykio teigė, kad VSD pareigūnas atsisakė pateikti dokumentus ir pareigūnus išvadino „visokiais žodžiais“. Eismo priežiūros tarnyba A.Mikučiui nutarė skirti 8 baudos balus. Pirmadienį nutarimo protokolas turėjo būti išsiųstas į VSD. VSD atstovas spaudai Vytautas Makauskas teigė, kad dėl incidento su kelių policija departamente buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas, kurio išvados paaiškės išnagrinėjus kelių policijos nutarimą. „Pagal VSD statuto reikalavimus už administracinės teisės pažeidimą A.Mikučiui bus skirta drausminė nuobauda“, – sakė atstovas spaudai.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/crime/kone-dvigubai-greiti-virsijes-vsd-pareigunas-gavo-8-baudos-taskus.d?id=1967184

 9. ka karsta partijoms bus oi karsta kai nauja jega atsiras

 10. Dar vienas apaštalas...DDD

  Jau dabar tai bus …oi.oi.oi… Pagaliau Lietuva pradės lipti iš duobės ir aplenks visą Europą. Nes šiai partijai vadovaus kelių erelis , nebijantis aplenkti laiką ir aplamai nieko …DDD

 11. Raiks maž i man stot, a ti daba tik Darba Birzej stoviu

 12. eilinis sh

 13. užtenka Anykščiuose tų partijų, mažiau riesis

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.