Anykščiuose daugėja susirgimų COVID-19

Skelbiama, kad praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1372 nauji COVID-19 atvejai.

Anykščiuose, kaip skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), serga 39 žmonės (praeitą parą sirgo 32). Po susirgimų gausėjimo Anykščių savivaldybė užleido mažiausiai epidemijos pažeistos savivaldybės vietą Lazdijams ir Zarasams.

Bendra Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija

Patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms: 34 758

Sergančių žmonių skaičius: 26 620

Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 1372

Mirusių nuo koronaviruso žmonių skaičius: 277

Užsikrėtusieji koronavirusu, mirę dėl kitų priežasčių: 108

Pasveikusių žmonių skaičius: 7753

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius (sergančių, sąlytį turėjusių, iš paveiktų teritorijų atvykusių, kuriems išduoti sprendimai aktualiu 14 dienų laikotarpiu): 99 124

49 komentarai

 1. Lelelelelslel

  Daugėja daugėja 😀

  • Aina sau pradės jeigu ūkininkai sirgti,nebebus maisto pigiai..Ką tada valgysim??Juk neprisipirksi iš kitų šalių nekokybiškų produktų!

  • Aš einu su kauke saugau kitą, o manes kitas nesaugo eidamas be kaukės dar šnerkščia praeidamas ir žiūri į mane ir mano kaukę nustebęs kaip į ateivį. Kyla klausimas kam man tą kaukę dėtis jai kiti jų nesideda kokia prasmė? Manęs niekas nesaugo, nes nedėvi kaukių ir aš nieko neapsaugosiu viena dėvėdama kaukę, nebent nuo dulkių apsisaugosių… Tai kas iš to. Savanaudžiai žmonės, ne tik, kad savęs nesaugo, bet ir apie kitą visai nepagalvoja…!

 2. Aiškiai parašyta, kad susirgo Anykščių rajone 7 žmonės ( 4 moteris, 3 vyrai). Įdomiausiai, kad užfiksuotas vienas vyras 10-19 metų amžiaus. Nesuprantu, kodėl portalas nerašo visos oficialios informacijos?

 3. Rajono valdžios pasirinkta slapukavimo strategija veda ne prie gyventojų apsaugojimo, o prie susirgimų gausos…

 4. Trukta informacijos kur sergama,kur pavojus.slepiama uz tai ir daugeja susirgimu.Jaunimas visiškai nesisaugo,nera jokios kontroles,norfofe,maksimoje visuomet daugybe zmoniu,jokiu ribojimu,uztai ir nemazes susirgimu.

  ,

 5. Tai laukite pirmadienio vadovų pasitarimo. Tada nuspręs ką paskyt, ką darys operacijų vadovas, kad židiniai neplystų. Kaip visuomenės sveikatos biuras dirbs, kurio pareiga apsaugoti visuomenę nuo infekcijų plitimo poveikio. Atminkite, kad dabartinė valdžia – tai visa koalicija ir nepasitarusi negali nieko pareikšti, kas atitiktų anykštėnų gerovės siekius.

  • Nei Operacijų vadovas, nei biuras neapsaugos, jei žmonės nesilaikys karantino ribojimų ir rekomendacijų, kurios numatytos LR vyriausybės ir galioja visoje Lietuvoje, taip pat ir Anykščiuose. Ir valstybės vadovai, ir savivaldybės administracija, atsakingų institucijų vadovai kreipiasi į žmones, prašydami būti sąmoningais ir elgtis atsakingai. Tai kiekvieno piliečio pareiga. Nė vienas savivaldybės atstovas ar specialistas nebus budinčiu pareigūnu prie kiekvieno žmogaus.
   Nekelkite panikos, naudodamasis „nemeile“ valdžiai. Nebūkite provokatoriumi, kuris kiršina bendruomenę.

 6. saugojas zmones ir kitus saugo ,maciau turguj virs kaukes dar ir salika uzsirisus moteris , o vyras tai viena kauke burna dengia , o kita nosi ir dar skydeli nesioja ir netgi vata ausis uzsikimses , va tokiam tai tikrai nera sansu uzsikrest .

  • Šansų užsikrėsti visada yra, jeigu patenki į židinį arb prie vuruso nešiotojo!!!.
   Mažiau smaukykitės po turgų, nes ten niekas paviršių nedezinfekuoja ir turgaus administracija nesirūpina higienos ir sanitarijos sąlygomis.

   • Kaip tas vyras apsisaugojes tai joks virusas pro niekur neilis , reikia is jo imt pavyzdi , nepaminejau, jis buvo su pirstinem ir ant batu uzsimoves dar tokius kaip ir kaliosus ir dar nesiojos dezinfekcinio skyscio buteli .

    • O iš kur žinot , kad tam butelį dezinfekavimo skystis…DDD ??? Gal stipriai pagiriotas ir iš namų išėjo viską (ką rado po ranka) ant saves užsimaukšlino…DDD Jam matomai jau taip galvelėje pašvietė …DDD

  • Viskas aišku

   Susidaro įspūdis ,jog informacija apie covid sergamumą yra slepiama specialiai, tam kad viši sirgtų, tam, kad vyktų natūrali atranka, tam kad praretinti žmoniją… O kažkas iš to lraunasi pinigus.. Tam ir sukūrė šį virusą – sumažinti žmonių skaičių pasaulyje ir tam ,kad pinigų į kišenes prisikištų.

 7. O kiek mokyklos dar rizikuos? Laukia,kol išguldys?Ar ne geriau būtų pasisaugot?

 8. gal padetu apsisaugot , maciau senukuos pirkt yra polietleniniai lietpalciai nuo lietaus, virusas pro ji nepralistu ir apsaugotu visa kuna , o kauke apsaugo tik burna ir nosi.

 9. nesimato,kad mieste kas nors iš NVSC ar iš policijos vaikščiotų ir baustų kas nesisaugo to nėra buvę,o be kaukių yra vaikštinėjančių.

 10. Gyvenkit ramiai ,čia ne liga ,o gripo atšaka ,o saugotis reikia tik to kas kosti tau tiesiai į veidą .O nešiojant antsnukius , žala didesne kvėpavimo takams .Mirė ir mirs žmones nuo šalutinių susirgimų .Laikykites švaros ,higienos ,nusišike plaukit rankas ,gryze iš miesto ,plaukit rankas .ir gyvensit 100 metu !

  • ir nekiškit nosies ten kur šuva birkos nekiša, o jeigu kam taip prisireikia, tai ir prezervatyvų nepamirškit naudoti. Sako išlaidas kompensuos savivaldybė, jeigu deklaruosite panaudojimo priežastį, objektyviai nurodydami su kuo santykiavote.

 11. Ooooookaimyne

  Kaimynė galėtum su liežuviu nulaizyti .

 12. Paziurėkit kas pirmadieni humanoj darysis, ten nieks coronos nebijo🤣🤣

 13. Tegul pradeda policija bausti vaikštančius be kaukių mieste…

 14. Galiu pasakyt per maža kontrolė,vyras serga ,žmona nebaigus izoliacijos jau važinėja.Nenorėkim kad skaičiai mažėtų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.