Anykščiuose bus dar vienas piešinys ant sienos

Baigėsi kelias savaites trukęs Telia projektas „Nuspalvink vasaros miestus“. Paaiškėjo, kokių trijų miestų erdves visai netrukus papuoš talentingi gatvės menininkai.

 

Skaitytojai ir bendruomenių nariai buvo kviečiami aktyviai balsuoti už siūlomus miestus: Anykščius, Ignaliną, Molėtus, Palangą, Trakus ir Zarasus.

Iš šešių miestų-kandidatų antradienį buvo atrinkti trys balsavusiųjų favoritai, tad jau visai netrukus menininkų tandemas „Gyva Grafika“, kartu su gatvės meno virtuozais Simu Šerkšnu ir Dmitrijumi Borodinu, papuoš buvusį Molėtų kino teatrą – menininkų centrą, 1993 metais kino teatras buvo uždarytas, bet neapleistas – dabar jis tapęs jaunimo pasilinksminimų vieta. Šis objektas sulaukė 5037 skaitytojų balsų.

Antra vieta – daugiabutis Anykščiuose, šalia Kultūros centro, už kurį balsavo 4427 skaitytojai. Nuo 1965 metų iš M. Valančiaus gatvės daugiabučio fasadas žvelgia į centrinį miesto parką. Judrioje miesto vietoje esantį namą pastebi poilsiaujantys turistai ir pro šalį keliaujantys anykštėnai.

Taip pat bus ištapyta ir mokykla Palangoje. 1977 m. buvo pastatytas naujas mokyklos pastatas ir senąją bei naująją mokyklos dalis jungiantis priestatas. Nors prieš ketverius metus mokykla buvo renovuota, išorės fasadai labai pasiilgo talentingo menininko teptuko.

NYKŠČIAI

 

7 Komentarai

  1. Valio, bus višta,

  2. Griaut sita bomzu ir alchasu nama o ne piest!!!

  3. Viskas yra liuks! Nebambekit žmonės! O gaidys yra tikrai gražus! Džiaukitės!

  4. kaip pazinti gaidzio gerbeja

    Pirma, jie agresyvus nors sako, kad yra pozityvūs, antra, jaucia potrauki sparnuociams, cia matyt del vaikystes traumu, kai ant sienu mate kilimus su gulbėmis, trecia jie tokiais kilimais noretu iskabineti visą miestą.

  5. pamatitu grazulis sita gaideli

  6. Gaidžiui į porą labai tiktų ožys !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.