Anykščiuose – atviros rajono sunkiosios atletikos pirmenybės

Spalio 22 dieną Anykščiuose buvo surengtos atviros sunkiosios atletikos pirmenybės.

Varžybose dalyvavo ne tik pajėgiausi mūsų krašto atletai, tačiau ir sportininkai iš Panevėžio bei Rokiškio miestų.

Anykštėnai pasirodė užtikrintai ir pasipuošė įvairių spalvų medaliais.

Rutenis Sereikis (sv. kt. 60 kg) iškėlė 37, išstūmė 48 kg sveriančią štangą ir užėmė antrą vietą, Tomas Miškeliūnas (sv.kt. 65 kg) (85-105) džiaugėsi pirma vieta.

Nikas Kulieša sv.kt. 65 kg (50-65) iškovojo sidabro medalį, Kąstis Lapinskas sv. kt. 70 kg (47-60) taip pat užėmė antrą vietą, o Edvinas Baklanovas sv.kt. 75 kg (105-125) surengė puikų pasirodymą ir tapo čempionu.

Povilas Juodviršis sv.kt. 80 kg (75-90) laimėjo pirmą vietą, Laurynas Bražiūnas sv.kt. 80 kg (49-67) užėmė 2 vietą, Gustas Pumputis sv.kt. 90 kg (65-85) tapo nugalėtoju.

Laurynas Jonušas sv.kt. 90 kg (55-70) užėmė trečią vietą, Povilas Kalasauskas sv.kt. 100 kg (60-79) pranoko visus varžovus, Faustas Anglickas sv.kt. 100 kg (60-78) iškovojo sidabro medalį, Modestas Plekavičius sv. kt. +100 kg (70-90) lipo ant aukščiausio pakylos laiptelio.

Pagal Sinklerio lentelę, Tomas Miškeliūnas surinko 270,59 taškus ir užėmė antrą vietą, o absoliučiu nugalėtoju tapo Edvinas Baklanovas (292,76 tšk.).