Anykščiuose atsiras paštomatas

Tarptautinė kompaniją į įrenginių tinklo plėtrą Lietuvoje investuoja daugiau nei 1 mln. Eur. Nauji paštomatai bus įrengti per kelis ateinančius mėnesius.

Kaip pastebi verslininkai, šalies gyventojai vis dažniau įvertina savitarnos paštomatų patogumą, kur siuntas gali atsiimti ar išsiųsti bet kuriuo jiems tinkamu metu ištisą parą. Be to, sparčiai didėjant e. prekybos apimtims šalyje, elektroninės parduotuvės taip pat vis dažniau siūlo įsigytas prekes pristatyti į paštomatus.

25 nauji paštomatai bus sumontuoti keturiuose didžiuosiuose šalies miestuose, taip pat Anykščiuose, Ignalinoje, Joniškyje, Kelmėje, Lazdijuose, Naujojoje Akmenėje, Prienuose, Šakiuose, Varėnoje ir Zarasuose.

7 komentarai

  1. Geriau spaudos kioską pastatytų taip jo pasiilgom o čia dar nesamonę stato pensininkų miesteliui geriau spaudos kioskas.

  2. paštomatas gerai ,tik nebus kam siusti

  3. jau vienas yra, patogu

  4. toks vaizdas kad nyksciai miega. kaip suprast atsiras? taigi senai atsirades yra jau…. ar sita nunes nachren ir atsiras kitas, tureta omeny?

  5. Ačiū labai už šitą paštomatą, nes jis tikrai pasitarnauja kai reikia skubiai išsiūsti siuntą. Prekiauju internetu drabužius tai kai pastatė šitą paštomatą man daug lengviau pasidarė, nes būna išleki greitai siuntą įmeti ir ramu. Ačiū iš visos širdies 🙂

  6. Kaip gerai, kad ir Lietuvoje tobulėja siuntinių perdavimo sistemos. Tie paštomatai ir patogu, i greita.

  7. Tai būtų buvę keista, jei jo ten nebūtų… betafence

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.