Anykščiuose ant pėsčiųjų perėjos partrenktas žmogus

Antradienį, kiek po 10 valandos ryto, Anykščių centre, J. Biliūno gatvėje, netoli pašto, per eismo įvykį sužalotas pėstysis.

Sunkvežimis, gabenantis malkas, nespėjo sustoti, kai staiga į pėsčiųjų perėją įžengė pagyvenęs vyriškis, kurį automobilis nubloškė.
Pasak automobilio vairuotojo, krisdamas vyras susižalojo koją ir galvą, medikų buvo išgabentas į ligoninę. „Labai staigiai iššoko tiesiai prieš automobilį, nieko nebespėjau padaryti, greičio jokio juk nebuvo“, –  „Nykščiams“ sakė susikrimtęs vairuotojas.
Į įvykio vietą atvykę policininkai pildė dokumentus ir atliko matavimus.
Perėja J. Biliūno gatvėje išties labai pavojinga tiek pėstiesiems, tiek ir vairuotojams, nes eismas čia intensyvus, o matomumą blogina prie gatvės sustatyti automobiliai.

NYKŠČIAI

29 Komentarai

 1. Vaikštant į letai

  Pastebėjau keistą dalyką,per perėją reikia būtinai perbegti,jeigu eini normaliai gali ir nespėti,gali nupūsti…..

 2. kada pėstieji gerbs vairuotojus? Reikia TOKIU ATVEJU perėjose šviesoforų

 3. Nu bet ir samasvaLas nuimt tokį nuo eisma

 4. tai pėstysis nemato tokios didelės mašinos

 5. Varuotojas tai bauda susimokes,bet pestieji gi nesupranta kad kaulu nauju del to tikrai negaus.Ir dar paskaudes biski.

 6. Normalus pirma įsitikins, ar stoja automobilis, o greitas vėliau vaikščios lėtai su ramentais

 7. Šioje perėjoja matomumą mažina ne tiek kelkraštyje sustatyti automobiliai ,kiek ta prakeikta salelė . Koks idijotas jų pridarė pilną miestą. Prie autobusų stoties taip pat pastoviai įvyksta įvykiai ,irgi dėl tos pačios priežasties.

 8. Nelaimė… Projektuotojų “šedevrai” tiesiog sveika logika nesuprantami. Tai automobilių stovėjimo vietose netelpa automobiliai, nors kitoje pusėje šaligatvis galėjo būti per kelias plyteles siauresnis, ir dviračių takas sprindžiu, ne, reikia būtinai padaryti šūdinai. dabar prie autobusų stoties, atvažiuojam nuo tilto, ir žmogus suka į žvejų gatvę…. Tai pagal taisykles, reikia užstabdyti visą eismą ? Linija ten tai ištisinė… Kelias Anykščiai – Troškūnai, atitvaruose nėra “skylės” žmonėm į savo sodybą… Tai jie priversti prie šiltnamių išvažiuoti į pagrindinį kelią… Nors nuvažiuok ir išpjauk…

 9. Bevei pusė pėsčiujų nežiūri kur eina,o paskui visi kalti,tik ne jie patys

 10. gaila didžiujų mašinų vairuotojų -kaip spėt sustabdyt jei žmogelis tai eina tai neina.net ciuožia mešinos nuo stbdymo

 11. Labai prastas matomumas. Todėl labai pavojinga ši perėja.

 12. tai kad lekia pestieji kai kurie nesidairydami tiesiai per gatve. . taip, jiems pirmenybe, bet galetu bent jau stabteleti ir apsidairyti. arba sustoji ir tada rodo, kad tipo tu vaziuok vaziuok

 13. tai kad lekia pestieji kai kurie nesidairydami tiesiai per gatve. . taip, jiems pirmenybe, bet galetu bent jau stabteleti ir apsidairyti. arba sustoji ir tada rodo, kad tipo tu vaziuok vaziuok

 14. žinutė tau …
  Kartais vairuotojai negerbia žmonių einančių per perėją. Lekia kaip išprotėję ir ten kur turi praleisti ,net nepraleidžia !!!! Varo gazuoja ir kaip sakoma pofik jiems viskas .

 15. Sitie zmogeliukai jie masto kad esa visagaliai eina saligatviu ir kai saus per pereja jokio apsidairymo yra masina ar ne kol taip bus dauzem ir dauzysim visus.niekas nepasikeis.nevisada spesi sustot nors ir ant 30km/h vaziuosi.

 16. Sitie zmogeliukai jie masto kad esa visagaliai eina saligatviu ir kai saus per pereja jokio apsidairymo yra masina ar ne kol taip bus dauzem ir dauzysim visus.niekas nepasikeis.nevisada spesi sustot nors ir ant 30km/h vaziuosi.

 17. Kiekvienoj civilizuotoj valstybej, jei net pesciuju nera, pries pereja privalu sustabdyti. Skandinavijoj zmones eina per pereja, net neziuredami yra automobilis ar ne, vairuotojo reikalas pristabdyti, nelabai suprantama man kai sj vaiku eini ir tiesiog nespejus praeit ant kulnu vaziuoja, atrodo kad Anykstenai visi reikalu ministrai, o atstumai tokie dideli..Sutinku su daugeliu , del tu saleliu, del matomumo, bet bukim supratingi vieni kitiems ir gerbkim vieni kitus.Pestieji taip pat turi save saugoti, o vairuotojai but atidesni, visada pagalvokit, kad ant perejos gali but ir jusu vaikas, kuris staiga sugalvos isbegt..

 18. Oi, tik nereikia skiest apie skandinavija. Matos kad niekad ten nebuvai. Ten tikrai vairuotojai budresni, ber tikrai ten prieš kiekvieną tuščia perėją nestoja. Prisiklauso visokių kalbų, o poto, skandinavijoj taip, skandinavijoj anaip. O ko nežiūrit kaip Vokietijoj ar Angluos.

 19. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Visada jei imanoma bet kur gyvenime reiktu pasistengti minti analizuoti skaiciais.

  Tam kad per Anykscius pervaziuoti is vieno miesto galo i kita Vilniaus gatve yra 12 pesciuju pereju vadinamu zebru ir plus 4 sviesoforai. Prie tokio rezimo tiek is vairuotoju puses stoti nepriklausomai yra nera pesciuju tiek pestiesiems eiti nesidarant i salis yra nerealu. Naudojantiems zebru turetu buti automatizmas tik isitikinus kad vairuotojas praleidzia ir yra sustojes pradeti judesi. Juo labiau su vaikais. O issiugdzius automatizma jis savaime bus net nemastant apie pesciuju pereja.

  O problema yra. Ir pestieji daznai eina visai nesidairydami nors rektyvinis lektuvas keliu skristu ir vairuotojai daznai nekreipia jokio demesio i ant zebro stovincius. Stovi kaip stulpas, stovek toliau. Tai cia tik pestieji patis savimi gali pasirupinti o ne civilizacija ar ne civilizacija….

 20. o sitam lenino bronevyke stabdziai bent jau yra? ar cia diedukas savo galva ji sustabde ?

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Tie brovonikai po sibira kaip bitutes varineja, jusu visi madingi Manai ir Mersai uzsikastu…

   • unokvazifantazija

    durneli, jei vietoj Manu ir Mersu musu gatvemis vis dar vazinetu tokie sibirietiski kamazai ir krazai, uzdustum nuo smarves ,dauniuk… dziaugtis reikia kad neber ju

    • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
     Kaip man patinka tie su durneliais, dauneliais i anusiuka pirstukus susikise kame ju smegeneles isaugusios.
     Koks be jusu protinguoliukai pasaulis butu pilkas, nuobodus ir neidomus. Nu kokie jus fainuoliai su tais durneliu ir dauneliu diagnozemis uz ekrano pasislepus…….

 21. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Ne Vilniaus gatve o butu Biliuno ir Vienuolio, nuo Profesines mokyklos iki Niuroniu sankryzos kazkur 12 zebru be sviesoforu.
  Negaliu atsikratyti si kelio ruoza vadinti Vilniaus, kadangi kryptis ten.

 22. Mano perėja pati saugiausia.

 23. O ko skubeti per peščiuju pereja? Ar tikrai senyvo amžiaus žmonems gyvent nusibodo? Kiek pastebejau kad lauktu kada pravažiuos mašina,lekia akys išpute kuo greičiau per pereja

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.