Baseinas BANGENIS su mini SPA (video)

Jūsų laukia pirčių ir vandens pramogų bei sveikatinimo paslaugų kompleksas. Mėgaukitės 25 m plaukimo baseinu bei pasikaitinkite šešiose skirtingos pirtyse (lietuviškoje, turkiškoje, infraraudonųjų spindulių, garinėje druskų, sausoje ir pirtyje su Himalajų druskos siena). Dar didesnis atsipalaidavimas ir relaksacija Jus užplūs, kai patirsite hidromasažinių baseinų, sūkurinės vonios bei vandens kaskadų teikiamus malonumus.

Baseinas bei sūkurinės vonios lankytojus priima kiekvieną darbo dieną nuo 12 val.

Pirčių kompleksas lankytojų laukia:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 17 val.;

Penktadienį nuo 16 val.;

Šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 val.

Jūsų patogumui tinklapyje sveikatosoaze.lt galite matyti lankytojų skaičių.

Laisvalaikį leiskime kartu!

10 Komentarai

  1. Baseinas tikrai malonumas, norėtųsi, kad wc netrūktų skysto muilo rankoms. Kad atsirastų nors vienas patogus įlipimas į baseiną, apvalios formos laipteliai, vyresniems nėra patogūs,kiti net nelipa. Šiaip smagu atvykti.

  2. Už mažylių pramogą su tėvais

    Labai norėtųsi, kad prie vaikų zonos (fontanėlio) šiltame baiseine būtų tik tėvai ir vaikai… kai ateina žmonės be mažylių, na su jais nera net kur dėtis… padarykite zoną tik mažyliams su tėveliais.

  3. Galėtu dušuose būti privatūmo, kad maudantis galima būtu užsidaryti, kad būtu durys. O TAIP TAI VIENI PRIEŠ KITAS TURI MAUDYTIS IR JOKIO PRIVATŪMO…..NUŽIŪRINĖJA, NEPATOGIAI JAUTIESI….

  4. Maudymosi glaudėsi nėra privalomos? Nevieną kartą mačiau kai lankytojai dėvi apatinius, labai jau nehigieniška. Ir išviso, manau tokioje įstaigoje turėtų būti slaugytoja, kuri tikrintų lankytojų pėdas ir nagus.

  5. Tikrai dušai galėtų būti su užuolaidomis.

  6. Reikėtų ir turėklo ar porankio pirtelėse, nes ten slidu ir nesaugu, o prisilaikyti nėra už ko, nebent sienelės.

  7. Užtai spa baseinas man daug malonesnis. Mūsų šeima ten važiuoja, dėl daugelio išvardintų ir dar ne paminėtų priežasčių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.