„Anykščių vandenims“ ieško vado, TVIC konkursas bus paskelbtas šiandien

Anykščių rajono savivaldybė paskelbė skelbia konkursą uždarosios akcinės bendrovės „Anykščių vandenys“ direktoriaus pareigoms eiti.

Po to, kai iš UAB „Anykščių vandenys“ išėjo Alvydas Gervinskas, bendrovė turėjo tik laikiną vadovą. Konkurso sąlygose numatyta, kad pretendentas turi turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro ir magistro kvalifikaciniais laipsniais arba baigus vientisąsias studijas ir būti įgijus magistro kvalifikacinį laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, turėti ne mažesnę kaip 4 metų vadovaujamo darbo patirtį ir t.t.
Tuo tarpu po išsakytų pastabų apie Anykščių verslo ir turizmo centro (TVIC) direktoriaus pareigoms užimti konkursą, pastarasis buvo sustabdytas. Meras Sigutis Obelevičius „Nykščiams“ vasario 24 dieną teigė, kad „konkursą sustabdėm, įrašėm reikalavimus dėl užsienio kalbos ir paskelbėm iš naujo“.
„Nykščių“ skaitytojai atkreipė dėmesį, kad apie šį konkursą nerado informacijos nei savivaldybės puslapyje, nei TVIC tinklalapyje. Savivaldybės atstovė ryšiams su visuomene Silvija Sakevičiūtė teigė, kad naująsias sąlygas reikėjo peržiūrėti ir patvirtinti. „Ko gero, šiandien po pietų konkursas jau bus paskelbtas“, – sakė S.Sakevičiūtė.
Linas BITVINSKAS

22 komentarai

 1. svarbiausia, kad savas, o konkursas tai pakazuka, jau yra numatytas

 2. ar užteks rusų kalbos ir lietuvių.

  • Skaitliukas

   Vandenį gali užsukti ir visai tylėdamas. Konkurso reikalvimuose neprašoma mokėti kalbas. 🙂

   • Skaitliukui

    (7.mokėti sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu.) citata iš reikalavimų konkurso dalyviui.

    • “ …sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu“ galima ir nemokant kalbos, naudojantis programėle :), kaip ir kortas dėstyti monitoriaus ekrane …

 3. matysit vel ses savi.ot bardakas

 4. matysit vel ses savi.ot bardakas

 5. Bus komunistėlis,faktas ,kaip blynas

 6. Taigi jau ir yra,ne tik bus

 7. Cekava Zosė

  jau dvi paros prasisuko, o pasak rajono vadovo paskelbto naujo TVIC konkurso dėl direktoriaus pareigų kaip nera taip nėra. Gal koalicijos partneriai nebesusikalba ir vienas vienaip sako, kitas kitaip, spaudos atstovė trečiaip…
  Gal geriau reorganizuoti tą TVIC verta, prijungiant brie bibliotekos. Direktorius patirties turi tame ir Dvarelį dabar jau valdo, suvaldys ir Kalną ir verslo konsultavimo vadybininkes, kam dar konkursas ir gaišinimas žmonių.

 8. Deja deja deja

  Netikslus pavadinimas. Tiek „Anykščių vandenims“, tiek TVIC-ui savivaldybė turi pasirinkusi vadovus, konkursas reikalingas tik anykštėnus apgauti.

 9. Anikštėnė

  Mere, sakėte, kad ligoninės vadovui bus paskelbtas konkursas vasario mėn. Vasaris praėjo, o jūs vis dar tylite. Vandenų vadovas bus laikinasis, tik pareigų pavadinimą pakeis.

  • nebeklausykit ką meras sako. Jis pats garsiai prisipažino, kad atmintis šlubuoja. Be meras nesakę, kad šių metų vasarį paskelbs konkursą dėl ligoninės direktoriaus…

  • Dar žemė įšalusi, kaip Vaiginas pasodins antrą medelį… Palauksim balandžio.

 10. Pirmiausia merą reikia išvaryt, tada bus tvarka, nes nesusigaudo kokias pareigas eina…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.