Anykščių „valstiečiai“ – reitingo viduryje

Liepos 13 dieną Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos valdyba, įvertinusi penktadienį partijos taryboje vykusį reitingavimą, patvirtino kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimą sąrašą. 

LVŽS keliamų kandidatų daugiamandatėje apygardoje 2020 Seimo rinkimams išreitinguotame sąraše iš viso yra 169 kandidatai.  Iš anykštėnų šiame sąraše aukščiausiai yra Anykščių rajono tarybos narys, buvęs mero Kęstučio Tubio patarėjas  Dominykas Tutkus, kuris reitinge užėmė 84 poziciją. Dabartinis Seimo narys Antanas Baura „įsitaisė“ visai greta – užėmė 85 poziciją.  Aukščiausiai reitinguotas Seimo narys Tomas Tomilinas, kurio kandidatūrą, kaip teigiama, „valstiečiai“ kels Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje. Jis reitinge užėmė 5-ąją poziciją. (Nuotraukoje – šiemet A.Baura, T. Tomilinas lydėjo ministrą L. Kukuraitį jo vizito Anykščiuose metu).

Beje, sąraše yra ir dar vienas anykštėnams pažįstamas veidas – buvęs mero patarėjas Mindaugas Pauliukas. Jis  užėmė po reitingavimo 119 poziciją iš 169 reitinguotų.

Savo kandidatus jau reitingavo ir konservatoriai. Matyt, greitu laiku sužinosime visų partijų planus ir keliamus kandidatus.

NYKŠČIAI

20 komentarų

 1. Kodel Baura taip toli irasytas sarase , reikejo bent 5 nr. irasyt ,daug metu seime ,darbo patirtis neikainojama .

  • Važiuokit į Vilnių ir perrašykit.

  • Čia jam už Dalį !!!

   • FAKTAS KAIP BLYNAS

    Tai kad su tuo D.Vaiginu ir „Baurakarbauskiniai – Šmigelskiniu“ projektu „Vaiginą į merus!“ valstiečiai taip susimovė, kad Vaigino daugiau niekur nebesiūlo.

    • Leonai A., netveri savam kailyje, kad nors ką apie Vaiginą parašyti? Taip per tą Vaiginą susimovei, norėdamas jį iš vyr. gydytojų išmesti – neįveikei, o pats iš merų buvai tiesiog išpirdolintas!!! Ir Kęstutis T. per tą patį Vaiginą susimovė, norėdamas jį apšmeižti, ne tik meru netapo, dar gi ir Molėtų teismo slenksčius mina. Vargšeliai tokie- Leonas ir Kęstutis…

 2. Kada pensininkus vysit iš norinčių patekti vėl į Seimą(apie gerb.Baurą) ir panašius į jį)?Tik visiems kalbėjo,kad daugiau nebekandidatuos,o žiūrėk-vėl sąrašuose?Na,kada baigsis šis maskaradas?

 3. Seimas liks tuščias jei pensinjorus išguitų,o jie ten pamiega ir dar tukstantelių pora gauna ,tai kam sedet namie ?

 4. Taikliai pastebėta, bet...

  Mindaugas Pauliukas yra Radviliškio rajono vicemeras. Ar manote, kad jis bolotiruosis konkrečioje apygardoje ir eis į Seimo rinkimus? Gal jis į sąrašą tik formaliai įrašytas?

 5. M.Fergizienė

  Spėkime kiek mandatų laimės “ valstiečiai”? 58 a

 6. Na dabar tikrai yra už ką balsuoti. Jauni vyrai Ir Tutkus, ir Tomilinas, kuris jau spėjo savo darbais įrodyti, kad dirba, o ne snaudžia.

  • darbais įrodė, gal Gruzijoj, su nevagiančiu bitinu gastroliuodamas ?

   • Tomilinas? Kartais nieko nemaišot? Nes kalbėjau apie Tomilino darbus. Jei norite galiu smulkiau pavardinti, nors nesunku ir internete susirasti. O kas vagia? Kam tesimas nuosprendį paskelbė?

 7. pazadukai ir netesiantis duoto zodzio ,tai kur zadetos ,grazinti pavogtos pensijos ir kitos ismokos

  • Pensijas gražinti žada konservatoriai ir socdemai. O be to jau seniai gražintos tos pensijos, kiek galima dejuoti. Juk per keturis metus 100 eur pakilo pensijos. Džiaukitės jei konservatoriai būtų buvę valdžioje tai ir dabar per karantiną būtų viskas ir vėl sumažinta ir nemokomose atostogose biudžetininkai būtų sėdėję. Dabar net apmokamų, suplanuotų nėjo. Ir jau tikrai tėveliai nebūtų turėję galimybės pasiimti nedarbingumo lapelių.

 8. KAIP SUSIMAUNA STT :

  Neteisėtų STT veiksmų kaina – 50 tūkst. eurų: valstybė mokės buvusiai teisėjai už sugriautą reputaciją

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/neteisetu-stt-veiksmu-kaina-50-tukst-euru-valstybe-mokes-buvusiai-teisejai-uz-sugriauta-reputacija-59-1346002?copied

 9. Veiksmas lygus atoveiksmiui

  Viskas su teisėja prasidėjo nuo 2008 metais surašytos pažymos. Atsiminkite, kieno biografijoje yra toks įrašas – 2008 m. baigė tarnybą vidaus reikalų sistemoje? Sutapimas? Gal.

 10. KAIP DIRBA STT (II-as susimovimas) :

  Ikiteisminis tyrimas Panevėžio miesto mero Ryčio Mykolo Račkausko atžvilgiu buvo nutrauktas teisėsaugai nenustačius, kad meras būtų padaręs didelę žalą valstybei, teigia Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). „Šiuo atveju, išanalizavus visą turimą informaciją, dėl tyrimo dalies epizodų buvo nuspręsta, kad mero veiksmais nebuvo padaryta didelė žala, taigi jie turėtų būti vertinami ne baudžiamosios atsakomybės, o drausminės atsakomybės aspektu“, – rašoma BNS pateiktame atsakyme. „Mero veiksmuose nustačius galimus pažeidimus, nuspręsta informaciją vertinimui perduoti Viešųjų pirkimų tarnybai ir Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai“, – teigiame jame. Pasak tarnybos, asmenį patraukti baudžiamojon atsakomybėn dėl piktnaudžiavimo nepakanka nustatyti galimą piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi arba įgaliojimų viršijimą – būtina nustatyti ir tai, kad dėl tokių veiksmų buvo padaryta didelė žala. O KIEK ŽMOGŲ TAMPĖ!?

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stt-panevezio-mero-byloje-nenustatyta-dideles-zalos-valstybei-56-1347214?copied

 11. Ir vėl pas pats

  Tas baura tai rypuojanti boba ,,kažkoks minkštimas o ne vyras. Sakė kad sėdes jau namie ,bet matomai dar vis maža,braunasi prie lovio .,ir kada bus jums ,seniams,pensininkams,uźimantys postus, gana ?

  • Kiekvienas apie žmogų sprendžia iš savo varpinės. Bet tokių seimo narių kaip Baura ir a.a. Galvonas tikrai daugiau nebuvo. Tiek prie vieno, tiek prie kito galėjo prieiti, kad ir paprastas žmogelis, paspausti ranką ir išsakyti savo bėdas, tikėtis, kad bent jau pabandys padėti jam. Tiesa dabar Tomas panašiai bendrauja. Jam galima parašyti raštu, užduoti klausimą sutikus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.