Anykščių technologijos mokyklos likimas „kabo ore“

Šiandien rajono savivaldybėje buvo diskutuojama apie tolesnį Anykščių technologijos  mokyklos likimą. Kaip „Nykščiams“ sakė pasitarime buvęs Seimo narys Sergejus Jovaiša, buvo svarstomos galimybės, kaip sustiprinti mokyklos veiklą. „Yra labai daug neišspręstų klausimų. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje keičiasi darbuotojai, tad mokyklos likimo sprendimas stringa. Rugsėjo pirmoji artėja, tad laiko nėra labai daug. Žinome, kad Anykščių technologijos mokykla bus jungiama prie Alantos technologijos ir verslo mokyklos, tačiau yra daug sąlygų. Problema ta, kad neįvykdžius vienos sąlygos, negali būti vykdoma kita. Nieko konkretaus nenusprendėme, išskyrus tai, kad klausimas bus svarstomas artimiausiame rajono tarybos posėdyje“, –  pasakojo Seimo narys.

Dalina RUPINSKIENĖ

7 Komentarai

  1. dvi kadencijas,bimbala muse,nu ir kam mums tokie seimunai

  2. dvi kadencijas,bimbala muse,nu ir kam mums tokie seimunai

  3. Dauguma ten tokių , bimbalų mušėjų . Ir visi šie parazitai , mums ant sprandų .

  4. o kodėl nepasiteiravote nuomonės iš Sergejaus bendradarbio, Antano?
    juk žurnalistas turi informaciją surinkti iš įvairių, skirtingų šaltinių :)gal Antanas, kaip senas agronomas, labiau supranta ministerijos biurokratų kalbą?
    Dar mes turime jo partijos atstovą mero patarėjo pareigose, kurio kompetencijos Anykščiuose neįkainojamos, palyginus su gerbiamu sporto veteranu…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.