Anykščių sunkiaatlečių komanda – jaunimo čempionė

Spalio 10 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių (iki 17 m.), jaunimo (iki 20 m.) ir jaunimo (iki 23 m.) čempionatai.

Šiose varžybose rungėsi stipriausi atletai iš visos šalies.

Anykščių komanda jaunių tarpe iškovojo antrąją vietą. Šioje grupėje varžėsi Eitautas Mačiulis, kuris tapo čempionu iki 55 kg (55-60 kg).

Edvinas Baklanovas užėmė antrąją vietą svorio kategorijoje iki 73 kg (88-118 kg). Taip pat šioje grupėje garbingas ketvirtąsias vietas užėmė Lukas Vilutis (sv.kt 55 kg), Povilas Kalasauskas (sv. kt 102 kg), Laurynas Jonušas (sv. kt 96 kg).

Anykščių komanda iškovojo pirmąją vietą jaunimo grupėje. Šioje grupėje rungėsi ir čempionais tapo: daugkartinis Lietuvos čempionas Tomas Miškeliūnas sv.kt iki 61 kg (81-105 kg), Arnas Baklanovas sv.kt iki 73 kg (86-100 kg), Matas Puodžiūnas sv. kt 109 kg (110-135 kg).

Antrą vietą užėmė Benjaminas Orlovas sv.kat iki 102 kg (100-125 kg). Trečią vietą užėmė Lina Marganavičiūtė sv.kat iki 55 kg (30-35 kg).

Ketvirtą vietą užėmė Darius Komar (sv.kat iki 73 kg).

LSAF pasveikino trenerį Algirdą Ananką su praėjusiu jubiliejumi ir įteikė išgraviruotą sveikinimą bei padėką už išugdytus sportininkus, kurie garsina šalį.