Anykščių šilelio eko basų kojų takas

Anykščių rajone, prie pat Lajų tako, jau išnykusio (bet matyt atsikuriančio) Puntuko kaime siūloma nauja pramoga ir mažiems, ir dideliems – ekologiškas basų kojų takas.
Tako ilgis 1 200 metrų. Tai visiškai natūralus, gamtos apsuptyje įrengtas pėsčiųjų takas, kuriuo keliaujama tik basomis. Eidami mišku po kojomis pajusite smėlio smilteles ar natūralias samanas, grublėtus kankorėžius, teks sušlapti kojas ežere, o eidami Puntuko kaimo vietovėje rastomis plytomis tarsi žengsite istorijos keliais.

Mūsų senoliai sakydavo, kad pasivaikščioti basam gamtoje yra tiesiog būtina.  Tai stiprina mūsų imuninę sistemą, padeda atsipalaiduoti bei masažuoja pėdose esančias nervines organizmo zonas, kurias spaudžiant ar liečiant tiesiogiai veikiami mūsų organai.  Žmogaus galūnėse yra išsidėstę beveik visi biologiškai aktyvūs organizmo taškai. Refleksoterapija taip pat padeda kovoti su kasdieniu stresu, įtampa, suteikia kūno ir sielos harmoniją. Pėdų masažas – tai bene maloniausias iš visų masažo rūšių. Jis atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą.
Basų kojų takas – tai ne tik sveikatinimo ar atsipalaidavimo priemonė gryname ore. Smalsesni turės galimybę susipažinti su miško gyvūnais, pamatyti kaip atrodo šerno guolis ar tikra pelkė. Ieškantys ne tik gamtos, bet ir įkvėpimo, eidami taku galės perskaityti visą Antano Baranausko „Anykščių šilelį“. Atokvėpiui įrengtos poilsio zonos po pasivaikščiojimo basomis galėsite atgaivinti kojas patogiuose ežero vandens dušuose.
 Basų kojų takas dirba kiekvieną dieną nuo 9 iki 20 val. Daugiau informacijos tel. 8 639 22 255. Kaina 2 – 4 Eur.
Atidarymo proga visą birželio mėnesį taikomos nuolaidos. Laukiame Jūsų!

7 komentarai

    • Jei buvote Biržuose, tai ir matėte. Labai jau juokingai atrodo „verslinyykai“ du biržiečiai, kurie ir nukopino šią idėją… Dar pasikartosiu- juokingi ir gerai pažįstami…

  1. Dziugu !!! Planuojam jau ateinanti savaitgali apsilankyt!Kuo daugiau tokiu pramogu. Nesvarbu ar nuziurejo, ar patys sumislijo,Nepavydek Untaneli .Ne visiem lemta ,,nuziuretas ,, idejas igyvendint,reik ir daug darbelio idet! Nebesulaukiu savaitgalio.Reiks tik nepamirst kokiu lauktuviu nuvezt tiem ,,juokingiem verslinyykam,,paspaust desine.ir palinketi kuo disziausios sekmes!!!

  2. Buvom, labai patiko! Viskas tvarkingai padaryta, dar ir apie Anykščių šilelį gali naujo sužinoti eidamas taku yra lentelės su istoriniais faktais.

  3. Jau toki basakoju taka išbandėme Jūrmaloje. Labai gera atrakcija!

  4. Pi×× kai bl** na**

  5. Isbandziau jurmaloje ir labai dziaugiuosi kad Lietuvoje sugeba padaryti kuo daugiau pramogu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.