Anykščių senjorams pagelbės atvykėliai

Vakar, lapkričio 16 dieną, savivaldybės tinklapyje buvo paskelbta, kad nuo 2022 m. lapkričio mėn. Anykščių rajono savivaldybėje pagalbos į namus paslaugas pradeda teikti nauji, Anykščių rajono savivaldybės administracijos akredituoti, socialinių paslaugų teikėjai VšĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“ pagal „Senjoro“ programą ir VšĮ „Nuoširdus rūpestis“.

Nykščiai“ teiravosi Socialinės paramos skyriaus vedėjos Ievos Gražytės, kokias paslaugas teiks šios viešosios įstaigos?

VšĮ „Nacionalinės socialinės integracijos institutas“ ir VšĮ „Nuoširdus rūpestis“ senjorams ir darbingo amžiaus asmenims su negalia teikia ne tik bazines socialines paslaugas kaip higienos palaikymas ir namų tvarkymas, bet ir rūpinasi jų įtraukimu į socialinį ir kultūrinį gyvenimą.

Ar ši viešoji įstaiga veiklą vykdys tik Anykščių rajone?

VšĮ „Nacionalinės socialinės integracijos institutas“ sėkmingai plečiasi Lietuvoje – šiuo metu „Senjoro“ programa paslaugas teikia 11 savivaldybių. Metų pradžioje paslaugos buvo teikiamos 4 savivaldybėse. Nuo „Senjoro“ programos įkūrimo 2018 metais, VšĮ „Nacionalinės socialinės integracijos institutas“ pelnė 721 klientų pasitikėjimą ir jų skaičius toliau sparčiai auga. VšĮ „Nacionalinės socialinės integracijos institutas“ yra už inovatyvias paslaugas, todėl individualios priežiūros darbuotojai naudojasi unikalia „SenjoroGO“ mobiliąja programėle, kuria norima užtikrinti teikiamų paslaugų sklandumą, patogumą bei skaidrumą. Joje yra laikmatis, fiksuojantis asmenų lankymo trukmę ir atliktus darbus, taip pat GPS funkcija, dėl kurios socialinių paslaugų laikas pradedamas skaičiuoti tik darbuotojui atvykus į asmens namus.

Kur reikėtų kreiptis, norint užsisakyti paslaugas?

VšĮ „Nuoširdus rūpestis“taip patsėkmingai plečiasi ir socialines paslaugas teikia didžiojoje Lietuvos dalyje, siekdami įgyvendinti senjorų, asmenų turinčių negalią socialinės gerovės užtikrinimą kasdieniame jų gyvenime, teikiant profesionalią kvalifikuotų specialistų pagalbą žmonių namuose.

Gyventojai norėdami, kad pagalbos į namus paslaugas jiems teiktų VšĮ „Nacionalinės socialinės integracijos institutas“ pagal programą „Senjoro“ ar VšĮ „Nuoširdus rūpestis“, gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūnijos ar miesto socialinio darbo organizatorių.

               VšĮ „Nacionalinės socialinės integracijos institutas“ el. p. anyksciai@senjoro.lt arba skambinti tel. Nr. (8 670) 68 787. Taip pat daugiau informacijos galima rasti www.senjoro.lt arba Facebook puslapyje „Senjoro“.

               VšĮ „Nuoširdus rūpestis“ el. p. info@nuosirdusrupestis.lt arba skambinti tel. Nr. (8 606) 87 475. Taip pat daugiau informacijos galima rasti www.nuosirdusrupestis.lt.

Kas finansuos senjorams šią naują paslaugą?

Pagalbos į namus paslaugas pilnai arba dalinai finansuoja savivaldybė. Turint papildomų klausimų apie VšĮ „Nacionalinės socialinės integracijos institutas“ programos „Senjoro“ ir VšĮ „Nuoširdus rūpestis“ teikiamas socialines paslaugas gyventojai gali kreiptis tiesiogiai į paslaugų teikėjus.

NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Vitalijus puseckinas

    Koke dar pagalba išjusu tikėtis vistiek malkū nekaposit man jus kudakuot gražiai mokat vysiems senjorams ausin ten

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.